Zastępca Komendanta Powiatowego i Naczelnik Prewencji w dniu wyborów zatrzymali nietrzeźwego kierującego

Nietrzeźwego kierującego osobowym renault zatrzymali I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie młodszy inspektor Leszek Czaplicki i Naczelnik Wydziału Prewencji nadkomisarz Michał Sputo. 44-latek mając blisko 2,2 promila alkoholu, oraz nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, które utracił w 2013r za jazdę w stanie nietrzeźwości, poruszał się samochodem w Markach po ulicy Piłsudskiego. Teraz mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali renault do kontroli. Już wstępna kontrola wykazała, że 44-latek znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 2,2 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowe ustalenia jakie przeprowadzili komendant i naczelnik wskazały, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, gdyż utracił je w 2013r., również za jazdę pod wpływem alkoholu.

44-latek odpowie teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP w Wołominie/asp. szt. Tomasz Sitek/rr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.