Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 24 listopada 2025 roku, w miejscowości Nowy Janków, na terenie powiatu wołomińskiego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na miejsce skierowano liczne służby ratunkowe.
Niebezpieczna niedziela na drogach – dwie interwencje służb ratunkowych

Natychmiastowa reakcja służb
Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej PSP w Wołominie. Do akcji zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Wołomin oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie. Na miejscu pojawił się również Zespół Ratownictwa Medycznego, a działania zabezpieczające i dochodzeniowe prowadziła policja.
Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy potwierdzili kolizję dwóch aut osobowych. Działania służb skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym i przywróceniu drożności ruchu drogowego. Ratownicy medyczni przebadali uczestników wypadku, a policja rozpoczęła czynności wyjaśniające okoliczności zderzenia.

Sprawne działanie zapobiegło większym skutkom
Dzięki szybkiej reakcji i sprawnemu działaniu służb ratunkowych sytuacja została opanowana, a dalsze zagrożenia – wyeliminowane. Mimo że zdarzenie wyglądało groźnie, działania na miejscu przebiegły bez zakłóceń. Szczegółowe przyczyny wypadku ustala policja.
Fot. mł. ogn. Marcin Duszny
Oprac. sekc. Krystian Jakóbisiak
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Rozbito narkotykowy magazyn pod Warszawą – ponad 133 kg substancji i broń w rękach policji. Potężne uderzenie w narkobiznes.
Pożar samochodu dostawczego w Regułach – groźny ładunek i szybka akcja strażaków
3 lata więzienia za 3 promile alkoholu w organizmie [wideo]
Śmiertelne zderzenie motocyklisty z autem. W wypadku na S7 zginął 36-letni kierujący jednośladem
Pijany kierowca i groźne zderzenie pod Radomiem. Jedna osoba ranna po czołówce w Zalesiu
34-latka spadła z hulajnogi elektrycznej. Policja apeluje o ostrożność.
Kierowała BMW mając ponad 2 promile. Policjanci przerwali jej niebezpieczną jazdę
Groźny pożar lasu. Ogień błyskawicznie objął tysiące metrów kwadratowych, do akcji ruszyły liczne zastępy straży
Brutalny napad w apartamencie. Bili ofiarę pałką, gryfem i grozili nożem.
Luksusowe auta warte 830 tys. zł odzyskane. Policja namierzyła ukryte pojazdy.
W aucie butelka po alkoholu, za kierownicą 39-latka z blisko 3 promilami!
Groźny pożar lasu i torfowisk na poligonie. Ogień tlił się pod ziemią, do akcji ruszyły także samoloty gaśnicze
Nastolatkowie demolowali stację i okradli sklep. Teraz odpowiedzą przed sądem.
Nocny dramat w Bramkach. Ogień pochłonął ogromne hale, dziesiątki zastępów w akcji.


