W Urlach, w okolicach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, pojawiła się ona – sympatyczna, trochę zdezorientowana, ale wciąż z merdającym ogonem. Młoda suczka, która wyraźnie komuś uciekła… albo – co gorsza – została porzucona. Teraz szuka nie przygód, lecz swojego człowieka.
Zadbana, łagodna i ewidentnie przyzwyczajona do kontaktu z ludźmi – wygląda na to, że do niedawna miała dom. Czy ktoś jej szuka? A może ktoś ją rozpoznaje?
Jeśli wiesz, do kogo może należeć ta zguba – albo jesteś tym, którego ona tak wytrwale wypatruje – prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy Jadów, pokój nr 21, tel. 25 785-44-12.
Nie pozwólmy, żeby wierne psie oczy dłużej wypatrywały przez okno kogoś, kto nie wie, że już czas wrócić po swoją najlepszą przyjaciółkę.
Więcej informacji z Gminy Jadów
Nowa droga do realizacji: podpisano umowę na dofinansowanie budowy ul. Pięknej w Borzymach
16 grudnia 2025 roku w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie miało miejsce formalne podpisanie umowy dotyczącej dofinansowania budowy ulicy Pięknej w miejscowości Borzymy.
[...]
0 komentarzy
Kto zgubił przyjaciółkę na czterech łapach?
W Myszadłach odnaleziono suczkę, która samotnie biegła w stronę DK 50 – zupełnie jakby szukała przygód, ale niestety: to nie film, tylko realne
[...]
0 komentarzy
Nowa umowa na odbiór odpadów w Gminie Jadów podpisana
W dniu 4 grudnia w Gminie Jadów podpisano umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Nowy kontrakt, którego wartość wyniosła 4 999 752,00
[...]
0 komentarzy
Wzmocnienie gotowości bojowej OSP Starowola – podpisano umowę wsparcia
W Jadowie podpisana została kolejna istotna umowa na rzecz bezpieczeństwa. Burmistrz Gminy Jadów, Rafał Rozpara, zawarł porozumienie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Starowoli,
[...]
0 komentarzy
Trzy umowy, jeden cel – wzmocnienie gotowości operacyjnej OSP
Burmistrza Jadowa, Rafał Rozpara podpisał trzy odrębne umowy, których celem jest wsparcie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadowie. Każda z nich dotyczyła innego aspektu
[...]
0 komentarzy

