Komendant Komisariatu Policji w Zielonce, zgodnie z zarządzeniem Komendanta Głównego Policji, przedstawia plan priorytetowego działania dzielnicowego:
Asp. szt. Małgorzata Nagraba – dzielnicowy z Komisariatu Policji w Zielonce na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożenia w rejonie ustaliła, że jej działaniem priorytetowym będzie wyeliminowanie lub zminimalizowanie wykroczenia polegającego na spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym – Zielonka ul. Wolności 2 blok 2.
Z uwagi na powyższe w przypadku zauważenia osób spożywających alkohol we wskazanym rejonie proszę o niezwłoczne powiadomienie o tym dyżurnego Komisariatu Policji w Zielonce tel. 22 7810007 lub dzielnicowego tel. 600 997 185, e-mail – dzielnicowy.zielonka1@ksp.policja.gov.pl. a także poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Jednocześnie informuję, że szczegółowy wykaz ulic obsługiwanych przez dzielnicowego rejonu nr 1 znajduje się w aplikacji na telefon komórkowy z dostępem do internetu – „Moja Komenda” lub na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. – informuje Komendant Komisariatu Policji w Zielonce
Źródło: UM Zielonka
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Stypendia i nagrody sportowe – wnioski do 22 grudnia
Zielonka – Kolejne defibrylatory
Zielonka – Zielona sobota z choinką
Zielonka – Środki dla osób z niepełnosprawnością na 2026 rok

