W dniach 9-10 września zielonkowscy unihokeiści wzięli udział w Pucharze Polski, który odbył się w Katowicach. Mężczyźni zdobyli mistrzostwo, sukces odniosły również panie, zajmując III miejsce.
Męski zespół wygrał wszystkie z sześciu rozegranych meczów. Zawodnicy zmierzyli się w finale z mistrzami Łodzi – spotkanie zakończyło się wynikiem 8:1 dla naszych, co poskutkowało zdobyciem złotego medalu.
Ponadto, do męskiej drużyny All Stars wybrano Mateusza Antoniaka i Daniela Surdyna, a MVP całego turnieju został Jan Rydzewski.
Damska sekcja również dała z siebie wszystko. Unihokeistki wygrały dwa z czterech rozegranych spotkań. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i pełne emocji. Panie zakończyły turniej zajmując trzecie miejsce.
Do żeńskiej drużyny All Stars wybrano Gabrielę Wójcik.
Źródło: UM Zielonka
Więcej informacji z Zielonki
Wianki dla Seniorów w Zielonce
Kolorowe wianki, muzyka i rozmowy w letniej atmosferze. W Domu Pomocy Społecznej w Zielonce odbył się piknik „Wianki dla Seniorów”, który zgromadził mieszkańców
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Kultura, historia i sąsiedzkie spotkania
Weekend w Zielonce zapowiada się naprawdę ciekawie – będą opowieści o starych rodach, garażowe wyprzedaże, mocne wrażenia w Klubie Książki. Weekend zakończy piknik
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Dotacje dla organizacji pozarządowych na wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży
Zbliżające się wakacje to czas odpoczynku, ale także wyzwanie związane z organizacją wolnego czasu dzieci i młodzieży. Dlatego Miasto Zielonka, we współpracy z
[...]
0 komentarzy
Kolej na lato – piknik na rozpoczęcie lata w Kolejowej 11
Mikser zagra w Zielonce. „Kolej na LATO” już 20 czerwca przy Kolejowej11 Warsztaty artystyczne, koncert rapera Miksera, Silent Disco i atrakcje dla całych
[...]
0 komentarzy
Widowiskowy przelot wojskowych samolotów nad Zielonką
W czwartek, 18 czerwca, w godzinach 11:35–11:45 nad Zielonką odbędzie się widowiskowy przelot formacji trzech samolotów bojowych. Przelot będzie związany z obchodami Święta
[...]
0 komentarzy
