Zimowy Poland Bike Marathon w Kobyłce

IMGP7251

W niedzielę, 12 lutego, odbyła się w Kobyłce X jubileuszowa edycja Zimowego Poland Bike Marathon. Pomimo mroźnej aury impreza przyciągnęła do Kobyłki dużą grupę zawodników spragnionych rowerowego szaleństwa.

Do Kobyłki na rowerowy maraton przyjechało wielu stałych bywalców, ale także osoby, które były tu po raz pierwszy. Nie zabrakło zawodników z sąsiednich gmin, przedstawicieli prestiżowych klubów, a nawet zapaleńców, mieszkających kilkaset kilometrów od Kobyłki.
Po raz kolejny na Zimowy Poland Bike Marathon przybyli Portugalczycy, którzy z ogromną przyjemnością rywalizują na kobyłkowskiej trasie. Nikogo nie dziwią też kilkuletni uczestnicy zafascynowani rowerową pasją. Sport jest przecież taką dziedziną, która łączy i integruje wszystkich.Wysoka frekwencja, doskonała organizacja, wspaniała atmosfera i rywalizacja – tak zostanie zapamiętana X edycja maratonu w Kobyłce.

2018-02-19_161929

Na podium stanęli zawodnicy, którzy na co dzień trenują w większych i mniejszych klubach. Wielu z nich powtórzyło sukcesy z ubiegłego roku, co dowodzi, że trasa po leśnych duktach miasta ma swoich stałych amatorów. Wśród uczestników znalazły się całe rodziny, które wróciły do domu z pięknymi medalami i nagrodami. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych udanych startów.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka – Roberta Roguskiego.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.