Złoto dla PSP 3 Kobyłka!

Złoto dla PSP 3 Kobyłka!

W dniach 16–17 maja 2026 roku w Ostrołęce odbyły się finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W rywalizacji najlepszych szkolnych drużyn z całego województwa znakomicie zaprezentowała się reprezentacja PSP3 z Kobyłki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka”, która po dwóch dniach emocjonujących spotkań sięgnęła po najwyższe trofeum i tytuł Mistrzów Mazowsza.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Każdy mecz wymagał od zawodników ogromnej koncentracji, zaangażowania i determinacji. Drużyna z Kobyłki od początku rozgrywek prezentowała świetne przygotowanie fizyczne i taktyczne, a przede wszystkim prawdziwego ducha zespołu. Zawodnicy imponowali skutecznością w ataku, pewnością w obronie oraz doskonałą współpracą na boisku, co pozwoliło im konsekwentnie budować przewagę nad rywalami.

Finałowe zwycięstwo jest efektem wielu miesięcy ciężkiej pracy, regularnych treningów i sportowej pasji młodych siatkarzy. Sukces w Ostrołęce pokazuje, że w Kobyłce rośnie niezwykle utalentowane pokolenie sportowców, które potrafi z powodzeniem rywalizować z najlepszymi drużynami województwa mazowieckiego.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. PSP 3 Kobyłka
  2. SP Międzyborów
  3. SP 5 Ostrołęka
  4. PSP 2 Garwolin
  5. SP 388 Warszawa
  6. PSP 6 Radom
  7. SP 11 Płock

Dzięki zwycięstwu reprezentacja PSP 3 Kobyłka wywalczyła awans na Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w Głuchołazach w dniach 18–21 czerwca 2026 roku. Będzie to ogromna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności na arenie ogólnopolskiej oraz promocję Kobyłki wśród najlepszych szkolnych drużyn siatkarskich w kraju.

Skład mistrzowskiej drużyny PSP 3 Kobyłka:
Mieszko Harwas, Jerzy Cirut, Krystian Wiśniewski, Jerzy Zawiślański, Szymon Kowalczyk, Dawid Tenderenda, Antoni Klejment, Szymon Sobstyl, Kacper Krupa, Olaf Pieśniak, Jan Kamieński, Warcisław Czerwiński oraz Julian Lasecki.

Trenerem zespołu jest Kamil Majewski, którego zaangażowanie i praca szkoleniowa miały ogromny wpływ na osiągnięty sukces.

Więcej informacji z Kobyłki

Kobyłka - Miejski Plan Adaptacji do zmian klimatu - ankieta

Kobyłka – Miejski Plan Adaptacji do zmian klimatu – ankieta

Obecnie trwa ważny etap prac nad MPA – zbieranie opinii mieszkańców. Skuteczny plan adaptacji do zmian klimatu nie powstanie wyłącznie na podstawie analiz [...]
0 komentarzy
Kobyłka - Nabór na stanowisko dyrektora żłobka „Wesoły Konik”

Kobyłka – Nabór na stanowisko dyrektora żłobka „Wesoły Konik”

Trwa nabór na stanowisko dyrektora żłobka „Wesoły Konik”. Ogłaszamy konkurs po raz drugi –  informuje UM Kobyłka Kto się podejmie wyzwania prowadzenia nowej [...]
0 komentarzy
Weekend w Kobyłce

Weekend w Kobyłce / 27-28.06

Już w sobotę na scenie wystąpią Jeden Osiem L, Felivers oraz Reni Jusis DJ Set. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny, warto zabrać [...]
0 komentarzy
Burmistrz Kobyłki z absolutorium i wotum zaufania za 2025 rok

Burmistrz Kobyłki z absolutorium i wotum zaufania za 2025 rok

Rada Miasta Kobyłka udzieliła burmistrzowi Konradowi Kostrzewie absolutorium z wykonania budżetu za 2025 rok oraz wotum zaufania. Decyzje zapadły podczas sesji, na której [...]
0 komentarzy
Żaneta Rechnio i Wioletta Wiśniewska wyróżnione tytułem „Powiatowy Profilaktyk Roku 2025”

Żaneta Rechnio i Wioletta Wiśniewska wyróżnione tytułem „Powiatowy Profilaktyk Roku 2025”

Tytuł „Powiatowy Profilaktyk Roku 2025” trafił w tym roku do dwóch osób pracujących na rzecz dzieci, młodzieży i rodzin. Wyróżnienie otrzymały ex aequo [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.