Kto zostanie Ambasadorem Ząbek 2018?

16 lutego br. w hotelu MANSOR odbędzie się III Bal Charytatywny pod patronatem burmistrza  Ząbek Małgorzaty Zyśk. Przewidziane są różne atrakcje oraz licytacje. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na ząbkowskie świetlice środowiskowe. Podczas balu wzorem lat ubiegłych, również w tym roku, zostaną uhonorowane firmy i instytucje aktywnie działające na terenie miasta, cieszące się uznaniem i rozpoznawalnością.

Mieszkańcy Ząbek mogą zgłaszać firmy lub instytucje wraz z krótkim uzasadnieniem, zgodnie z następującymi kryteriami: firma/ instytucja której aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i poprawę standardu życia mieszkańców, angażująca się w życie lokalne i promująca pozytywne wzorce, wspierająca lokalne wydarzenia, która w czynny sposób angażuje się w działalność charytatywną.

Propozycje należy przesłać na adres joanna.wysocka@zabki.pl do 25 stycznia 2019 roku. Zostaną one poddane ocenie Kapituły, a zwycięzcy podczas III Balu Charytatywnego otrzymają statuetki.

Jednocześnie UM Ząbki prosi, aby dać szansę innym i nie wskazywać firm, które w latach ubiegłych zdobyły zaszczytny tytuł Ambasadora Ząbek. Przypomnijmy, że Ambasadorami Ząbek w 2016 i 2017 zostali:

– Firma Gór-Pis,
– Księgarnia Orla,
– Grupa DSF,
– Firma Maximus,
– Nadleśnictwo Drewnica,
– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o.o.,
– Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach,
– Dozbud Sp. z o.o.

Źródło: UM Ząbki

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.