10 medali KSW Kyokushin na gali w Broku

15 października w Broku odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Karate dla dzieci i młodzieży. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, a finałowe pojedynki były rozgrywane na jednej macie w formie gali w oprawie scenicznej. W zawodach wzięło udział 130 wojowników z 20 klubów. Walki sportowe były nad wyraz emocjonujące, a reprezentanci Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 10 medali.
Zawodnicy zakończyli turniej tym razem bez złotego medalu dla drużyny, ale udało się zdobyć aż cztery srebrne medale, które po trzech zwycięskich pojedynkach wywalczyli: Ania Stankiewicz, Karol Narożniak oraz Mateusz Kornacki. Na wyróżnienie zasługuje ostatni wice mistrz turnieju ? Michał Pazio, ponieważ wszystkie swoje eliminacyjne walki z reprezentantami Białegostoku, Ostrołęki i Lublina kończył w ekspresowym tempie przed czasem.
Sześć brązowych medali dla Klubu zdobyli: Wiktoria Kornacka, Gabrysia Majewska, Krystian Tyszko, Bartek Kazimierczak, Mateusz Leśniczak oraz debiutujący w walkach mocnego kontaktu ? Bartosz Szostkiewicz. Wyrazy uznania za odwagę i zacięte walki należą się  najmłodszym wojownikom: Maciejowi Paduch i Krzesimirowi Karbownik. Sędzią podczas turnieju był Karol Burzyk.
Zawody w Broku podsumowały intensywny okres startów kontrolnych zawodników Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN oraz były mocną rozgrzewką przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów w Olsztynie. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl