3 liga koszykówki: SPEED sport Wołomin – Warszawskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu „Isetia” – 62:86

24 listopada w Wołominie w hali przy ul. Sasina 33 drużyna SPEED Sport Wołomin rozegrała mecz z Warszawskim Międzynarodowym Stowarzyszeniem Sportu ?ISETIA? . Mecz był zacięty i do 29 minuty wyrównany, a na tablicy wyników widniał rezultat 46:51. Niestety przegrana ostatnia minuta 3 kwarty  0:7 oraz początek 4 kwarty 4:9 nie pozwolił koszykarzom z Wołomina na odniesienie kolejnego domowego zwycięstwa. Przez praktycznie cały mecz dobrze broniliśmy przeciwko najlepszej drużynie w obecnej 3 Lidze Mężczyzna, ale brak skuteczności w rzutach za 3 pkt zadecydował o przegranej. Zawodnicy ?ISETII? trafili 11 takich rzutów a zawodnicy SPEED sport Wołomin niestety żadnego.

Zawodnicy SPEED sport w składzie: Szymon Danielewski (16 pkt.), Przemysław Bożek (13 pkt.), Marcin Mąkowski (11 pkt.), Konrad Wrzaszcz (9 pkt.), Krystian Bereda (6 pkt.), Krzysztof Piasecki (4 pkt.), Tomasz Błaszczyk (3 pkt.), Damian Wardak, Mariusz Popiół, Adam Prętkiewicz, Andrzej Rostkowski, Łukasz Wójcicki.