3 medale ksw kyokushin w Ostrowi Mazowieckiej

31 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięło udział 250 zawodników z 20 klubów.

Młodzi wojownicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli trzy medale. Wice mistrzami w mocno kontaktowej formule zostali Gabriela Majewska i Bartek Kazimierczak, a trzecie miejsce zdobył najmłodszy z uczestników Kuba Malinowski.

Gabrysia w drodze do finału pokonała zawodniczki z Augustowa i Łomży, zdobywając zdecydowaną przewagę punktową w końcowych fragmentach walki. Z kolei Bartek do finału zwyciężył trzy walki celnie punktując silnymi kopnięciami na uda przeciwników Piaseczna, Warszawy i Ostrowi Mazowieckiej. Niestety obydwoje przywieźli do domu srebrne medale, ponieważ w finale nieznacznie ulegli zawodnikom z Zambrowa.

Najmłodszy reprezentant KSW KYOKUSHIN ? Kuba Malinowski ? po zwycięstwie nad zawodnikiem z Józefowa, w półfinale dzielnie atakował zawodnika ze Szczytna uzyskując przewagę, lecz niestety w końcówce dał się zaskoczyć kopnięciem okrężnym i zakończył rywalizację na najniższym stopniu podium. O dużym braku szczęścia może mówić Szymon Gastoł, który tuż przed samą walką eliminacyjną uległ drobnej kontuzji i nie mógł wziąć udziału w turnieju. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl

KSW KYOKUSHIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.