4 Medale Ksw Kyokushin na Dzień Dziecka

29 maja w Ostrowi Mazowieckiej odbył się XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, w którym wzięło udział 200 zawodników z 24 klubów. W silnej ogólnopolskiej stawce reprezentanci Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 4 medale.Wice mistrzami pełnokontaktowych walk kadetów zostali Anna Stankiewicz, Bartek Kazimierczak oraz Janek Skrzeczkowski. Ania w drodze do finału pokonała reprezentantkę gospodarzy zdobywając zdecydowaną przewagę punktową w końcowych fragmentach walki, a w finale przegrała po ciężkiej walce z zawodniczką z Ciechanowa. Bartek w drodze do finału zwyciężył dwa pojedynki przed czasem z reprezentantami Białegostoku i Gdańska. W finale walczył dzielnie, ale niestety nie zdołał stawić czoła blisko 20 kg cięższemu reprezentantowi Olsztyna i otrzymał tytuł wice mistrza. Powtórnie na podium turnieju chłopcy stanęli wspólnie z Szymonem Zawadzkim, gdzie otrzymali wyróżnienia za wywalczone trzecie w nowatorskiej formule kata drużynowego wykonywanego synchronicznie. Jako debiutanci w tej konkurencji spisali się bardzo dobrze i zdobyli kolejne cenne doświadczenie. Na wyróżnienie zasługuje Zuzia Zawadzka, która mimo wielu obowiązków ostatniego czasu, zorganizowała się i podjęła wyzwanie udziału w turnieju podczas długiego weekendu. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl