7 medali KSW Kyokushin na Pucharze Europy

650 zawodników z 25 krajów wzięło udział w Pucharze Europy Karate Kyokushin, który w dniach 22-24 listopada odbył się w Dębicy. W silnej międzynarodowej stawce reprezentacja Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyła 7 medali.

Puchar Europy Juniorów zdobył Bartek Kazimierczak, który w drodze do zwycięstwa pokonał dwóch Ukraińców, Łotysza i Węgra. Nie mniej zacięte cztery walki stoczyła wice mistrzyni Gabrysia Majewska. Miejsca na podium wywalczyli także: Ania Stankiewicz, Wiktoria Kornacka, Piotr Karbownik, Hubert Deptuła i w kategorii młodzieżowców U22 – Karol Burzyk.

Na wyróżnienie zasługują wszyscy uczestnicy wyjazdu: młodzi odważni karatecy, którzy nie wahali się przed podjęciem bardzo trudnego międzynarodowego wyzwania oraz rodzice – stale wspierający zawodników dając wiele pozytywnej energii do walki. Zawody były podsumowaniem wyczerpujących startów KSW KYOKUSHIN w 2019 roku czego efektem było aż 9 medali Klubu na Mistrzostwach Polski. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl