8 medali karateków na Kobierzyce Cup

407 zawodników z 38 klubów z Polski i za granicy skupił X Międzynarodowy Turniej Karate – Kobierzyce Cup 2015. Karatecy z Radzymina wywalczyli tam 8 medali.

Kolejna edycja międzynarodowego turnieju dla dzieci, kadetów, młodzików i juniorów – Kobierzyce Cup odbyła się 11 kwietnia. Organizatorami turnieju byli: Klub Karate Kyokushin im. Masutatsu Oyama Wrocław oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce.

Przywykliśmy już do tego, że Radzymińska Karate Academy dość często informuje o kolejnych medalowych sukcesach swoich zawodników. Tym razem, na X Międzynarodowym Turnieju Karate-Kobierzyce Cup 2015, team Radzymin reprezentowało 16 zawodników. Przywieźli 8 medali.

? Wywalczyliśmy osiem miejsc medalowych. Złoto dla naszego teamu zdobył Maks Podlecki, srebro: Damian Marchlik, Daria Banasiak, Mateusz Waś, Kacper Wójcik, brąz: Filip Lenkiewicz, Paweł Wardak i Kuba Pałaszewski. Sędziowali w tym turnieju: Jacek Klimek i Tomasz Lenkiewicz. W zawodach startowali również: Patryk Kujawski, Robert Podgórny, Maciej Kotkowski, Maciej Ciółkowski, Szymek Dobrowolski, Daniel Kogut i Mateusz Padamczyk, Kacper Moskal. To był ostatni sprawdzian przed majowym Pucharem Europy w Szwajcarii ? mówi sensei Tomasz Lenkiewicz.