Kryminalni z Komisariatu Policji w Markach zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego, do którego doszło w czerwcu br. Policjanci podczas przeszukania oprócz przedmiotów pochodzących z przestępstwa znaleźli także kuszę oraz narkotyki. Za popełnione czyny mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Mareccy kryminalni pracując nad wyjaśnieniem sprawy kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego na terenie miasta, do którego doszło w czerwcu br. wytypowali osobę podejrzaną o to przestępstwo.
Do sprawy zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, operacyjni znaleźli i zabezpieczyli nie tylko skradziony skuter, ale również rower, dwa telewizory, szlifierkę, a także kuszę, na którą jak się później okazało nie posiadał zezwolenia. Ponadto na lodówce turystycznej w kotłowni ujawnili środki odurzające zawinięte w aluminiową folię. Badanie testerem wykazało, że była to metamfetamina.
Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 38 –latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, posiadania broni bez wymaganego zezwolenia oraz posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwa mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Więcej wiadomości z Mazowsza
Zderzenie busa przewożącego 9 osób w tym 2 dzieci z samochodem osobowym
Zderzenie czołowe osobówek w Klembowie – dwie osoby trafiły do szpitala
Na S8 dostawczak wjechał w bariery – 5 osób zostało poszkodowanych
Kierowca odpowie przed sądem za wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych…radiowozu
Poszukujemy świadków potrącenia pieszego
Zderzenie dwóch osobówek z łosiem na DK50
Zderzenie trzech osobówek w Sochaczewie. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Zderzenie trzech samochodów na DK50. Jedno z aut dachowało.
Potrącenie pieszej na krajowej 62. Kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana LPR do szpitala
Nielegalna broń i narkotyki – dwóch mężczyzn w rękach policji
Do 20 lat więzienia grozi kierowcy, który śmiertelnie potrącił 78-letnią rowerzystkę, a potem uciekł
„Pomóż nam ich znaleźć” – kampania Europolu i sieci ENFAST
Czołowe zderzenie osobówek w Adamowej Górze
Areszt za ciężkie uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym

