„Blue Ocean” Business Consulting Sp. z o. o. na zlecenie Starostwa Powiatowego w Wołominie w ramach prac nad opracowaniem pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu wołomińskiego” prowadzi badanie ankietowe dotyczące preferencji komunikacyjnych mieszkańców powiatu.
Celem badania jest poznanie potrzeb i oczekiwań użytkowników w zakresie środków transportu. Na podstawie tych informacji, możliwe będzie określenie zachowań komunikacyjnych mieszkańców w Planie Transportowym, co pozwoli podjąć działania w celu poprawy oferty w sposób najbardziej odpowiadający oczekiwaniom społecznym.
W związku z tym zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu ankietowym. Wszelkie informacje uzyskane w trakcie badania są anonimowe i zostaną wykorzystane wyłącznie w celu poznania Państwa opinii na wskazany temat. Ankieta zawiera 16 pytań, a jej wypełnienie zajmie ok. 5 minut. – informuje UM Marki
Ankietę można wypełnić online (aktywny link do ankiety).
Więcej informacji z Marek
Magazyn kryzysowy w Markach. Nowe zaplecze dla ochrony ludności i obrony cywilnej
W odpowiedzi na rosnące zagrożenia związane zarówno z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, jak i sytuacją geopolityczną wschodniej granicy, władze Marek podjęły decyzję o utworzeniu
[...]
0 komentarzy
Marki – Zamknięcie parkingu obok urzędu miasta
W związku z przygotowaniami do Mareckiego Jarmarku Świątecznego jesteśmy zmuszeni zamknąć część parkingu obok ratusza. Dojdzie do tego w czwartek wieczorem (4 grudnia)
[...]
0 komentarzy
Marki – Zbiórka dla schroniska na Jarmarku Świątecznym
W najbliższy weekend, 6 i 7 grudnia, w godzinach 14:00-20:00, podczas Jarmarku Świątecznego w Markach odbędzie się zbiórka darów dla psów i kotów
[...]
0 komentarzy
Marki – Powiedz o tym komuś
10 grudnia 2025 r. w godz. 9:00 -16:00 w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbędzie się konferencja zatytułowana „Powiedz o tym komuś. 35 lat wsparcia.
[...]
0 komentarzy
Marki – Zjazd linowy i ścieżka sprawnościowa
Kilka lat temu mieszkańcy Marek zdecydowali o wybudowaniu strefy relaksu-ogrodu zmysłów. Była ta inicjatywa z Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Obszar przeznaczony pod rekreację powiększy
[...]
0 komentarzy

