Od poniedziałku w hali przy Dużej 3 są zbierane dary dla powodzian. Akcja jest przedłużona na kolejny tydzień – od 23 do 27 września.
W kolejnym tygodniu nie będziemy już przyjmować żywności i wody. Będziemy koncentrować się na tym, co jest potrzebne przy remontach zalanych domów. Będziemy więc zbierać:
- łopaty, środki czystości, odgrzybiacze
- worki, rękawice, ręczniki, ścierki, kalosze (nr 38 – 48)
- osuszacze, powerbanki, agregaty
Uwaga! Punkt przy Dużej 3 będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-20.00 – informuje ratusz
Więcej informacji z Marek
Marki – Rekord goni rekord
Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła
[...]
0 komentarzy
Marki – MRMM na Ogólnopolskiej Debacie Młodych
22 czerwca 2026 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w Ogólnopolskiej Debacie Młodych poświęconej Krajowej Strategii Młodzieżowej, która odbyła się w Warszawie.
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…
Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym. Po wyjazdowym zwycięstwie
[...]
0 komentarzy

