W tym tygodniu, na terenie Miejskiego Parku Dębinki rozegrany został kolejny etap Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Były to półfinały międzypowiatowe.
Na starcie stawili się najlepsi biegacze pięciu powiatów Szkolnego Związku Sportowego: legionowskiego, piaseczyńskiego, nowodworskiego, otwockiego i wołomińskiego. Wszyscy zawodnicy ukończyli ten niełatwy bieg. Dekoracji w poszczególnych kategoriach i turach dokonali: Zastępca Burmistrza Miasta Zielonka, pan Tomasz Pieloszczyk, Skretarz Miasta Zielonka, pani Renata Jóźwiak oraz Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu pan Adam Lisiecki i reprezentant Zarządu Szkolnego Związku Sportowego, pan Mieczysław Roman.
Źródło: UM Zielonka

Więcej informacji z Zielonki
Widowiskowy przelot wojskowych samolotów nad Zielonką
W czwartek, 18 czerwca, w godzinach 11:35–11:45 nad Zielonką odbędzie się widowiskowy przelot formacji trzech samolotów bojowych. Przelot będzie związany z obchodami Święta
[...]
0 komentarzy
Dotacja dla OSP Zielonka na remont strażnicy
Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 40 000 zł zostanie przeznaczona na modernizację strażnicy. Środki zostały przyznane w ramach programu „Mazowsze dla
[...]
0 komentarzy
Raport o stanie Miasta Zielonka 2025 r.
Informacja Przewodniczącego Rady Miasta Zielonka dotycząca udziału mieszkańców w debacie nad Raportem o stanie Miasta Zielonka 2025 r. Informuję, że zgodnie z art.
[...]
0 komentarzy
Światowy Dzień Krwiodawcy w Zielonce
14 czerwca, obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy – wyjątkowe święto wszystkich osób, które bezinteresownie dzielą się tym, co najcenniejsze. Z tej okazji Klub Honorowych
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Kulturalny weekend
Najbliższy weekend w Zielonce zapowiada się wyjątkowo różnorodnie. W programie znajdziemy sztukę współczesną, działania społeczne, muzykę na żywo, spacery historyczne oraz akcję krwiodawstwa.
[...]
0 komentarzy
