Ferie w Kozłach – kreatywność i radość

Ferie w Kozłach – kreatywność i radość

Tegoroczne ferie zimowe w Kozłach na długo pozostaną w pamięci uczestników. Koło Gospodyń Wiejskich „Kozłowianki” we współpracy z Biblioteką w Kozłach stworzyło przestrzeń, w której dzieci mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i spędzać czas w twórczy sposób. W wydarzeniach uczestniczyła również burmistrz Tłuszcza, Beata Skulimowska, której obecność podkreśliła wagę takich działań w budowaniu więzi społecznych.

Twórcze zajęcia i integracja

Program ferii obejmuje wiele zajęć dostosowanych do zainteresowań najmłodszych. Warsztaty plastyczne pozwalają dzieciom tworzyć własne maskotki, malować ekotorby i wykonywać kwiaty z bibuły, a zajęcia kulinarne wprowadzają je w tajniki pieczenia ciasteczek. Organizatorzy zadbali również o to, by uczestnicy mieli możliwość relaksu – gry, zabawy i seanse filmowe z popcornem są doskonałą okazją do odpoczynku po bardziej intensywnych aktywnościach.

Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze, w której dzieci czują się bezpieczne i docenione. Wspólne posiłki i poczęstunki sprzyjają integracji oraz budowaniu relacji między uczestnikami.

Mieszkańcy w działaniu

Burmistrz Beata Skulimowska podziękowała organizatorom za ich zaangażowanie i pasję, podkreślając, że takie inicjatywy mają ogromne znaczenie dla rozwoju dzieci oraz budowania więzi. Szczególne słowa uznania skierowała do Koła Gospodyń Wiejskich „Kozłowianki” oraz Biblioteki w Kozłach, które po raz kolejny udowodniły, że wspólne działania mogą przynieść niezwykłe efekty.

Ferie, które odbywają się w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozłach, potrwają do 7 lutego, a udział w nich jest bezpłatny. Dzięki temu wszystkie dzieci z okolicy mają szansę skorzystać z przygotowanych atrakcji. Ta ciekawa inicjatywa pokazuje, jak ważna jest współpraca i zaangażowanie mieszkańców.

Więcej informacji z Tłuszcza

PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania

PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania

Zakończyły się prace przy modernizacji Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tłuszczu. To inwestycja, której znaczenie najlepiej rozumieją ci mieszkańcy, którzy regularnie korzystają [...]
0 komentarzy
Ponad 1.39 mln zł dla gminy Jadów. W Urlach miała powstać nowa nawierzchnia ulicy Długiej

Tłuszcz wpisuje do budżetu nowe inwestycje. Będą drogi, LED-y, oczyszczalnie i tężnia w Ogródku Jordanowskim

W Gminie Tłuszcz zapowiada się intensywny okres inwestycyjny. Podczas czwartkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej radni przyjęli zmiany w budżecie, które otwierają drogę do [...]
0 komentarzy
Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów

Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów

Mieszkańcy Gminy Tłuszcz nadal będą płacić 33 zł miesięcznie od osoby za odbiór odpadów komunalnych. 18 czerwca burmistrz Beata Skulimowska podpisała umowę na [...]
0 komentarzy
Sala gimnastyczna w „Baczyńskim” przejdzie dużą modernizację. Powiat pozyskał 300 tys. zł z Mazowsza

Sala gimnastyczna w „Baczyńskim” przejdzie dużą modernizację. Powiat pozyskał 300 tys. zł z Mazowsza

Sala gimnastyczna Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu czeka na gruntowne odświeżenie. Powiat Wołomiński otrzymał 300 tys. zł dofinansowania z budżetu [...]
0 komentarzy
Ponad 271 tys. zł dla Gminy Tłuszcz. Środki wesprą drogi i strażaków ochotników

Ponad 271 tys. zł dla Gminy Tłuszcz. Środki wesprą drogi i strażaków ochotników

Gmina Tłuszcz pozyskała dofinansowanie z programów wsparcia Samorządu Województwa Mazowieckiego. 11 czerwca odbyło się uroczyste podpisanie umów oraz wręczenie symbolicznych czeków. Samorząd Tłuszcza [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.