Na przełomie stycznia i lutego zakończyło się równanie dróg gruntowych będących w najgorszym stanie. Urząd Miasta uwzględnił te drogi, które były przedmiotem największej liczby zgłoszeń ze strony mieszkańców.
Prace odbyły się na ulicach: Wygonowa, Leszka, Kawalerii, Orląt Lwowskich, Kraszewska, Parkowa, Okopowa, Nowa, Zaułek, Podleśna, Świerkowa, Kwiatowa, Kontuszowa, Pałacowa, Rosłana, Wesoła, Żurawia, Rozwadowskiego, Lipowa, BN odchodząca Kościelnej, Leśmiana od Małej do Norwida, Moniuszki, Oleńki lewa strona, Natolińska.
Kolejne ulice gruntowe zostaną wyrównane wiosną, w warunkach sprzyjającej pogody.
W najbliższym czasie odbędą się również prace w ramach podpisanej umowy na uzupełnianie ubytków w drogach. Mieszkańcy mogą zgłaszać nam ubytki w asfalcie, które wymagają pilnej interwencji poprzez formularz na naszej stronie (zakładka ZGŁOŚ AWARIĘ) – LINK. Zgłoszenia uwzględnimy w miarę możliwości.
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – ulica Natolińska niemal gotowa
Dobiegają końca prace przy budowie ulicy Natolińskiej w Piotrówku. Nowa nawierzchnia, usprawniona infrastruktura i wyraźna poprawa dostępności komunikacyjnej to efekt konsekwentnych działań samorządu,
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Zmiany w regulaminie dot. wsparcia sportowców
Zmianie uległ regulamin przyznawania nagród za osiągnięcia sportowe oraz zasad przyznawania stypendiów sportowych. Nowe wytyczne mają na celu większą przejrzystość, sprawiedliwość oraz lepsze
[...]
0 komentarzy
Weekend w Kobyłce
W sobotę miasto wypełni ciepło świątecznego blasku – przed mieszkańcami kiermasz w SP1, który jak co roku połączy mieszkańców wokół przygotowań do świąt.
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Ruszyły prace nad budową publicznego żłobka
Miasto ma już pozwolenie na budowę, plac jest już ogrodzony, zaczęło się przygotowywanie terenu, a w fabryce powstają elementy modułowe. Placówka ma powstać z
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Oddaj elektrośmieci – odbierz świąteczną choineczkę!
Już 13 grudnia 2025 r. w godzinach 10:00–14:00 zapraszamy do udziału w akcji, podczas której każdy mieszkaniec, oddając zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
[...]
0 komentarzy

