Policjanci musieli być bardzo sprawni i skuteczni w swoich działaniach. Chodziło o zdrowie, a nawet życie dziecka, które mogło być zagrożone. 10-latek, który samowolnie oddalił się ze sklepu, gdzie wspólnie z rodzicem robili zakupy zawędrował na pobliski teren kolejowy. Sytuacja i okoliczności były bardzo niebezpieczne i groźne dla chłopca. Błyskawiczne działania Policji skoordynowane ze wsparciem ze strony pracowników ochrony sprawiły, że chłopiec cały i zdrowy został szybko odnaleziony, otoczony opieką i przekazany pod opiekę rodziców.
Policjanci otrzymali zgłoszenie od przestraszonego ojca 10-letniego chłopca.
Okazało się, że podczas robienia zakupów w sklepie wielkopowierzchniowym dziecko samowolnie oddaliło się w nieznanym kierunku.

Policjanci natychmiast przystąpili do intensywnych poszukiwań. Sytuacja była niebezpieczna, ponieważ w okolicy znajdował się teren kolejowy. Jak się zresztą szybko okazało chłopiec właśnie tam się udał, wędrował pomiędzy torami, wchodził do wagonów stojących na bocznicy.

Błyskawiczne działania policjantów, które zostały skoordynowane ze wsparciem ze strony pracowników kolei zaowocował naprawdę szybkim odnalezieniem całego i zdrowego 10-latka. Był w przedziale jednego z wagonu na bocznicy.
Policjanci otoczyli go opieką, zapewnili poczucie bezpieczeństwa i jak najszybciej przekazali rodzicom.
podinsp. Joanna Węgrzyniak/ET / KS Policji
Więcej wiadomości z Mazowsza
Tragiczny wypadek o świcie. Bus uderzył w ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.
Tragiczny wypadek na DW 632. Samochód uderzył w drzewo – kierowca zginął na miejscu
Groźny wypadek na ul. Płockiej w Sochaczewie. Dwie osoby uwięzione w pojeździe.
Chwila nieuwagi może kosztować zdrowie, a nawet życie. Zdarzenie drogowe z udziałem pieszej w Wyszkowie
Zaatakował 24-latka ostrym narzędziem – został tymczasowo aresztowany
Znieważył przedmiot czci religijnej – namierzyli go kryminalni
Pobili mężczyznę w parku – sprawą zatrzymanych nastolatków zajmie się sąd rodzinny
Spłonęły dwa auta na terenie warsztatu samochodowego – sprawca trafił do aresztu
41 kradzieży w 40 dni – sprawca zatrzymany przez kryminalnych
Zakroczym: potrącenie pieszej. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
DK62 – groźny wypadek z udziałem łosia. Trzy auta rozbite, dwie osoby ranne.
Ukrywał się od kary za przestępstwa seksualne wobec małoletniej – zatrzymali go kryminalni z Ostrołęki
Wybuch gazu w Starym Kraszewie. Jedna osoba poszkodowana, budynek poważnie uszkodzony
Akt oskarżenia w sprawie ataku psa na 11-latkę wracającą ze szkoły

