Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują 43- letniego Marka Burzawy mieszkańca gminy Wołomin. Po raz ostatni mężczyzna był widziany 01.06.2025 r., na terenie Niemiec. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jejgo obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do policjantów prowadzących poszukiwania w siedzibie jednostki przy ul. Wileńskiej 43a w Wołominie osobiście lub pod numerem telefonu tel. 47 72 47 900/901.
Rysopis zaginionego: wzrostu około 177 cm., budowa ciała szczupła, czarne krótkie włosy z widocznymi zakolami, oczy koloru brązowego, uszy odstające, nos duży zakrzywiony.
Znaki szczególne: blizna na czubku głowy oraz tatuaż na lewym przedramieniu – „róże”.
Zaginiony ostatni raz był widziany w dniu 01.06.2025 r., na terenie Niemiec i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, ul. Wileńska 43A osobiście lub telefonicznie pod numerami: 47 72 47 900; 47 72 47 901, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: wolomin.kancelaria-wk@ksp.policja.gov.pl lub dyzurny.wolomin@ksp.policja.gov.pl
Więcej wiadomości z Mazowsza
Bestialstwo wobec bezbronnych szczeniąt. Ktoś obciął im uszy „na żywca”
13-letni rowerzysta potrącony na drodze dla rowerów
Wypadek z udziałem 10-latka na hulajnodze elektrycznej. Chłopiec trafił do szpitala
Kierował pomimo dożywotniego zakazu. Trafił do aresztu
„Policjant” kazał mu wypłacić 23 tysiące złotych. Szybka reakcja płońskich policjantów i rozsądek 77-latka pokrzyżowały plany oszustów
Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim
Tymczasowy areszt dla kierowcy, który wielokrotnie łamał sądowy zakaz i prowadził pod wpływem środków odurzających.
Wypadek z udziałem 12-letniego użytkownika hulajnogi elektrycznej
Alkohol za kierownicą po raz kolejny doprowadził do niebezpiecznych zdarzeń
Niebezpieczny drift zakończony surowym mandatem i zatrzymaniem prawa jazdy
Wpadli z marihuaną, mefedronem i haszyszem
Zderzenie dwóch samochodów na DK79 w Piasecznie. Dwa pasy zostały zablokowane
Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie wpisów o szkole w Tłuszczu. Chodzi o pomówienie dyrekcji i nauczycieli
Dron nad przejazdami kolejowymi. 13 wykroczeń ujawnionych podczas działań „Bezpieczny przejazd kolejowy”

