W związku z koniecznością wykonania prac związanych z rozkładaniem nawierzchni na ul. Narutowicza oraz nadal trwającą budową ul. Szpitalnej od dnia 18 kwietnia (sobota) od początku kursowania zmianie ulegają trasy linii ?Ząbki-1? i ?Ząbki-3? na północnych odcinkach tras.
Linie te ominą ulice: Drewnicką, Popiełuszki, Piotra Skargii, Wigury i Żeromskiego. Od 18.04. z awiesza się funkcjonowanie następujących przystanków: Drewnicka 01 i 02, Popiełuszki 01 i 02, 11 Listopada 01 i 02. Objazdy będą poprowadzone jak w listopadzie 2019 r.
Linia ?Ząbki-1? będzie jeździła dwukierunkowo ulicami: Wolności do ul. Batorego i ul. Batorego do przystanków Wyspiańskiego. Dla linii ?Ząbki-1? uruchamia się przystanki: Piotra Skargi 01 i 02 na ul. Wolności oraz przystanki: Hallera 02 na ul. Batorego, a w kierunku do CH Marki przystanek Hallera 03 na ul.Wolności.
Linia ?Ząbki-3? będzie jeździła dwukierunkowo ulicami: Wolności, 11 Listopada, Rychlińskiego, Sobieskiego, Batorego aby obsłużyć kościół na ul. 11 Listopada. Dla linii Ząbki-3 uruchamia się przystanki Piotra Skargi 01 i 02 na ul. Wolności, Tetmajera, Lisa Kuli, Kuleszy i Wilcza na ul. 11 Listopada oraz Szpital Drewnica na ul. Rychlińskiego. Dla linii ?Ząbki-3? nadal obowiązuje objazd ul. Skrajnej i Zycha.
Utrudnienia związane z przebudową ul. Narutowicza zakończą się na początku maja br.
Pliki do pobrania
Więcej informacji z Ząbek
Ząbki – Prezent dla Strzelców
Pożar mieszkania w Ząbkach. Gęsty dym nad osiedlem, duża mobilizacja służb
Ząbki – IV Turniej Steel Darta o Puchar Burmistrza
Ząbki – Licytacja pojazdów usuniętych z dróg publicznych z terenu miasta
Burmistrza Miasta Ząbki ogłasza nabór w Referacie Budżetowo-Finansowym
Ząbkowska Scena Malucha rusza już w lutym
Zawodnicy UKS Szabla Ząbki współtworzyli sukces reprezentacji Polski w Salt Lake City
Gość Życia – Teresa Urbanowska zaprasza – Małgorzata Zyśk burmistrz Miasta Ząbki
Konferencja Samorządów Uczniowskich w Ząbkach – młodzież o teraźniejszości i przyszłości samorządności
