Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Miejski Ośrodek Zdrowia w Zielonce zgłosił się do do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.
Obecnie zgłoszenie Ośrodka jest weryfikowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wynik weryfikacji powinniśmy poznać w pierwszej połowie stycznia 2021 roku.
Szczegółowe informacje dotyczące szczepień przeciwko Covid – 19 dostępne są na rządowej stronie internetowej: ezdrowie.gov.pl/portal/artykul/szczepienia-przeciwko-covid-19
989 to numer bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19
Dzwoniąc na infolinię, można otrzymać najbardziej aktualne informacje na temat szczepień przeciwko koronawirusowi. W drugim etapie, po 15 stycznia, przez infolinię będzie można zapisywać się na szczepienie.
Połączenie z infolinią Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 jest bezpłatne, a z konsultantami można połączyć się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Numer dla osób dzwoniących z Polski: 989
Dla osób telefonujących z zagranicy oraz dla abonentów operatorów nie obsługujących numerów specjalnych: (22) 62 62 989
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Czasowa zmiana trasy linii L40 od 18 marca
Zielonka – Twórcza i charytatywna niedziela
Dwa srebrne medale dla UKS Bankówka Zielonka na Mistrzostwach Polski 3 vs 3
Zielonka – Porządkowanie miasta po zimie
Zielonka – Miejska dotacja do 5000 zł na przyłącze gazowe. Trwa nabór wniosków
Zielonka – Pierwsza w tym roku zbiórka tekstyliów
Zielonka – Informacja o unieważnieniu planu dla rejonu ul. Podleśnej
Zielonka – budynek nowego żłobka nabiera kolorów
Zielonka – Marcowa Zielona Sobota w PSZOK
