Inauguracyjne spotkanie Komitetu Rewitalizacji odbyło się w systemie mieszanym z udziałem osobistym oraz on-line.
Sesję otworzyła burmistrz Elżbieta Radwan, która przekazała uczestnikom spotkania życzenia owocnych działań oraz efektywnej współpracy dla dobra mieszkańców Wołomina. Komitet to ważna struktura wspierająca burmistrza w problematyce rewitalizacji. Składa się z przedstawicieli mieszkańców, przedsiębiorców, wspólnot mieszkaniowych, organizacji pozarządowych oraz Wołomińskiej Rady Seniorów. Tak szeroki i różnorodny przekrój reprezentacji społecznej powinien w pełni odzwierciedlać oczekiwania mieszkańców odnośnie do kształtowania estetycznego widoku Wołomina. Miło nam poinformować, że funkcję przewodniczącego objął p. Jacek Mościcki, który aktywnie uczestniczył już w pracach komitetu w czasie poprzedniej kadencji. Na zastępcę wybrano p. Emilię Kowalik a sekretarzem została p. Teresa Wosińska ? Mazo. Komitet zbierze się ponownie 12 kwietnia br. a jego członkowie planują przedstawić wówczas swoje pomysły i inicjatywy dotyczące rewitalizacji centrum naszego miasta.
Więcej informacji z Wołomina
Wołomin – Debata nad Raportem o stanie gminy za 2025 rok
Wołomin – Komunikat Burmistrza w sprawie bonu ciepłowniczego
Tata też czyta! Biblioteka w Wołominie zaprasza do wyjątkowego konkursu fotograficznego
Historyczny sukces Błażeja Wawrzeńczyka. II kategoria szachowa dla ucznia ze Starych Grabi
Wołomin – Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz ich najemców
Wołomin – Ruszają zapisy na półkolonie „Lato w mieście 2026”
„Odjazdowy Bibliotekarz” wraca na rowerowe szlaki. Przed uczestnikami dzień pełen książek, atrakcji i aktywnego wypoczynku
Wołomin – Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego będącego w zasobie Gminy
Wołomin – Audyty energetyczne i przeglądy kominiarskie: ważne informacje dla wnioskodawców
