Regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich wydarzeń w 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku, na terenie diecezji Warszawsko-Praskiej, w dniach 13-15 sierpnia 2021 roku.
1. Akredytacje wydawane są aktywnym zawodowo dziennikarzom i fotoreporterom wyznaczonym przez redakcje do relacjonowania wydarzeń.
2. Każdej redakcji przysługują nie więcej niż cztery akredytacje.
3. Dziennikarze/fotoreporterzy pracujący dla kilku redakcji jednocześnie mogą otrzymać akredytację wyłącznie z ramienia jednej redakcji.
4. Akredytacje są imienne i nie mogą być przekazywane innym osobom.
5. Aplikacje akredytacyjne zamieszczone są na stronie www.bitwawarszawska.pl.
6. Wypełniony formularz aplikacyjny należy przesłać na adres e-mail: k.szyszko@powiat-wolominski.pl.
7. Formularze aplikacyjne przyjmowane będą do dnia 10.08.2021r.
8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji.
9. Akredytacje będą potwierdzane przez organizatorów drogą mailową do dnia 12.08.2021r.
10. Akredytacje są bezpłatne, jednak zobowiązują osobę akredytowaną do przesyłania artykułów/relacji (linki do publikacji) z wydarzenia.
11. Organizatorzy zapewniają sobie prawo do wykorzystania do celów informacyjnych
i promocyjnych wybranych fotografii zamieszczonych w przestrzeni publicznej, zrobionych podczas festiwalu przed akredytowane osoby/redakcje.
12. Akredytacja upoważnia do wykonywania zdjęć i realizowania programów telewizyjnych, radiowych, online wydarzeń w dniach 13-15 sierpnia 2021 roku w Ossowie i Radzyminie.
formularz?_akredytacyjny
formularz?_akredytacyjny.doc 0.37MB
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Szpital w Wołominie inwestuje w cyfryzację – nowe technologie w służbie pacjentom
Chwile grozy w Kuligowie. Ogień strawił budynek – dramatyczna walka strażaków z żywiołem
Sekundy od tragedii. Osobówka roztrzaskała się o drzewo w Michałowie.
Dramatyczna akcja ratunkowa na zamarzniętym akwenie. Strażacy ruszyli na pomoc uwięzionej dzikiej gęsi
Policja poszukuje świadków kradzieży i wykroczeń
Koleje Mazowieckie grają razem z WOŚP
25 stycznia 2026 r. MCER w Markach – muzyka, atrakcje i dobroczynność dla najmłodszych
Festiwal Dmuchańców w Ząbkach!
Kobyłka – Już w niedzielę 34. Finał WOŚP
