UM Wołomin serdecznie zaprasza seniorów do udziału w bezpłatnym kursie komputerowym, który organizowany jest przez Fundację Zaczyn przy współpracy z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Domem Kultury w Wołominie. Kurs ma na celu przybliżenie świata internetu. Uczestnicy w praktyczny sposób nauczą się, jak korzystać z sieci, aby realizować swoje potrzeby i cele związane z życiem codziennym czy edukacją.
W cyklu czterech zajęć uczestnicy zajmą się między innymi takimi tematami: jak posługiwać się pocztą internetową, po co są komunikatory, jak wykorzystać internet do nauki i rozwoju osobistego, jak zrobić bezpiecznie i tanio zakupy on-line, jak założyć i korzystać z Internetowego Konta Pacjenta i wiele innych. W obecnych, pandemicznych czasach naprawdę warto przybliżyć sobie świat internetu i korzystać z jego możliwości.
Zapewniamy wysoki poziom warsztatów!
Spotkania odbędą się w dniach 10, 14, 17 oraz 20 grudnia w godzinach 9.00 do 12.00 w siedzibie MDK na ul. Mariańskiej 7.
Zainteresowanych seniorów prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur na adres mailowy rewitalizacja@wolomin.org.pl lub na tel. 22 763 3000 wew. 245 lub 608 647 154. Decyduje kolejność zgłoszeń – zachęca ratusz
Więcej informacji z Wołomina
Wołomin – Debata nad Raportem o stanie gminy za 2025 rok
Wołomin – Komunikat Burmistrza w sprawie bonu ciepłowniczego
Tata też czyta! Biblioteka w Wołominie zaprasza do wyjątkowego konkursu fotograficznego
Historyczny sukces Błażeja Wawrzeńczyka. II kategoria szachowa dla ucznia ze Starych Grabi
Wołomin – Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz ich najemców
Wołomin – Ruszają zapisy na półkolonie „Lato w mieście 2026”
„Odjazdowy Bibliotekarz” wraca na rowerowe szlaki. Przed uczestnikami dzień pełen książek, atrakcji i aktywnego wypoczynku
Wołomin – Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego będącego w zasobie Gminy
Wołomin – Audyty energetyczne i przeglądy kominiarskie: ważne informacje dla wnioskodawców
