Od czwartku 30 czerwca 2022 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na drodze gminnej – ul. Jana Pawła II w Kobyłce. Prace związane są z przebudową przejścia dla pieszych na ulicy Jana Pawła II (w pobliżu skrzyżowania z ulicami Wołomińską i Graniczną).

Odcinek w ul. Jana Pawła II od skrzyżowania przed przejazdem kolejowym do skrzyżowania ul. Jan Pawła II z ul. Reja będzie wyłączony z ruchu. Objazd przeprowadzony zostanie ul. 11-ego listopada, ul. Żymirskiego i ul. Orszagha. Planowane wznowienie ruchu na tym odcinku nastąpi 25 lipca 2022 r.
Rozkład jazdy oraz przystanki linii autobusowych L40 i L26 pozostają bez zmian.
Rozkład jazdy linii autobusowej N62 odbywa się zgodnie z wprowadzonymi już zmianami.

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Roboty drogowe na trasie Chrzęsne – Sulejów – Jadów
22 czerwca 2026 r. rozpoczęły się prace związane z wykonaniem nowej nakładki asfaltowej na drodze powiatowej. Roboty obejmą odcinki: Chrzęsne – Sulejów –
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium
Podczas Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium. To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną
[...]
0 komentarzy
19 wypadków na drogach Mazowsza w miniony weekend. 22 osoby ranne, 40 nietrzeźwych kierujących wyeliminowanych z ruchu
W miniony weekend, od 19 do 21 czerwca 2026 r., na drogach garnizonu mazowieckiego doszło do 19 wypadków drogowych, w których 22 osoby
[...]
0 komentarzy
