W dniach 24-25 stycznia (wtorek, środa) obsługa Interesantów w Urzędzie Miasta Zielonka będzie prowadzona jedynie w formie telefonicznej.
Dwudniowe ograniczenia w stacjonarnej obsłudze mieszkańców związane są z zaplanowanymi w tych dniach koniecznymi pracami modernizacyjnymi wejścia do budynku (zarówno wejścia głównego, jak i wyjścia ewakuacyjnego).
Stacjonarnie obsługiwani będą jedynie mieszkańcy zgłaszający się do Urzędu Stanu Cywilnego w sprawie wydania aktu zgonu.
W pozostałych sprawach zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
| Urząd Stanu Cywilnego | 22 761 39 16 |
| Podatki | 22 761 39 39 |
| Ochrona Środowiska | 22 761 39 19 |
| Odpady Komunalne | 22 761 39 27 |
| Biuro Obsługi Interesanta | 22 761 39 13 |
Wykaz telefonów do wszystkich wydziałów Urzędu Miasta znajdą Państwo w zakładce Informacje teleadresowe.
W dniach 24-25 stycznia kasa Urzędu będzie prowadziła obsługę klientów przez zewnętrzne okienko (zlokalizowane obok wejścia głównego do Urzędu).
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Stypendia i nagrody sportowe – wnioski do 22 grudnia
Do 22 grudnia mieszkańcy miasta mogą składać wnioski o przyznanie stypendiów i nagród sportowych na rok 2026. Stypendia to jedna z form wsparcia
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Kolejne defibrylatory
Zielone skrzynki z defibrylatorami są stałym elementem naszego miejskiego krajobrazu. Defibrylator AED to urządzenie medyczne, które może uratować życie osobie nieprzytomnej zanim zjawi
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Zielona sobota z choinką
Przed świętami Bożego Narodzenia w wielu domach praca wre. Wybór prezentów, pieczenie pierników i… porządki. Teraz dzięki „Zielonej sobocie z choinką” pozbywanie się
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Środki dla osób z niepełnosprawnością na 2026 rok
Większa aktywność, samodzielność i niezależność – to właśnie dla osoby z niepełnosprawnością oznacza asystent osobisty. Wsparcie asystenta pozwala lepiej funkcjonować w codziennym życiu.
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Oddajesz krew – ratujesz życie
Jest bezcenna, ratuje życie, ale nie da się jej wyprodukować. Mowa o krwi. 30 listopada, w niedzielę, odbędzie się ostatnia w tym roku
[...]
0 komentarzy
