Wolscy kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna w obawie przed zatrzymaniem, ukrył się w szafie. Nie udało mu się jednak zmylić czujności policjantów i najbliższe lata spędzi w zakładzie karnym.
W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.
Kryminalni próbowali namierzyć 24-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia, w celu odbycia kary w wymiarze 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie ścigany przebywał. Na miejscu kobieta zaprzeczyła, żeby w jej mieszkaniu przebywał ktokolwiek poza nią, jednak policjanci nie dali się zwieść tym zapewnieniom. W trakcie przeszukania uwagę funkcjonariuszy zwróciła szafa. Po chwili okazało się, że ich podejrzenie było trafne. Wewnątrz schował się poszukiwany 24-latek.
Został on doprowadzony do komendy na Woli. Po wykonaniu czynności trafił do zakładu karnego.
Źródło: KRP IV – Wola, Bemowo
Fot.: Pixabay.com
Więcej wiadomości z Mazowsza
Tragedia na DK62. 19-latek uderzył w drzewo – zginął na miejscu
Kolejne groźne zdarzenie z udziałem jednośladu
Volkswagen odzyskany, 32-latek z zarzutami
Zuchwała kradzież w Ząbkach. Luksusowa Skoda zniknęła w kilka chwil – policja zatrzymała duet złodziei
Groźny wypadek w Nowinkach. Auto wypadło z drogi i rozbiło się w przydrożnym rowie
Był pewny ze wygrał BMW – mieszkaniec powiatu siedleckiego stracił ponad 18 tysięcy złotych
Płomienie sięgały wysoko! Dramatyczny pożar auta po zmroku.
Tragedia na Ursynowie. Pożar przy Migdałowej pochłonął cztery życia
Brutalny atak w centrum Warszawy! 20-latek w stanie krytycznym.
Policjanci zlikwidowali laboratorium do produkcji narkotyków. Zabezpieczono 90kg środków psychoaktywnych. Dwóch obywateli Ukrainy usłyszało zarzuty
Zderzenie na Żołnierskiej! Rozbite auta i utrudnienia na DW631
Wieczorna akcja strażaków w Marianowie. Ogień strawił samochód osobowy, a sytuacja mogła zakończyć się znacznie poważniej.
Śmiertelny wypadek na krajowej „50”. Tir w rowie. Kierowca i pasażer wypadli przez szybę.
Nie ustąpił pierwszeństwa. Motocyklistka trafiła do szpitala.
