Włamał się do domu. Ukradł telefon komórkowy oraz sprzęt rtv. Tego samego dnia wpadł, bo na miejscu włamania zostawił…swój rower. Sprawcę zatrzymali policjanci. Teraz 47-latkowi grozi go 10 lat pozbawienia wolności.
W niedzielę (2.04) tuż przed godziną 10:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach został powiadomiony o włamaniu do jednego z domów na terenie gminy Głowaczów. Łupem złodzieja padł sprzęt rtv oraz telefon komórkowy. Pracujący nad zabezpieczeniem śladów policjanci oraz kryminalni przed budynkiem domu znaleźli rower, który jak się okazało, nie należał do domowników.
Kryminalni, którzy zajęli się sprawą, ustalili podejrzewanego o ten czyn mężczyznę. Jeszcze tego samego dnia policjanci podczas swoich czynności odzyskali skradzione przedmioty, które ukrył i przechowywał w swoim domu.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Był nim 47-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego. Sprawca usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grodzi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Policja Mazowiecka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Pożar lasu przy ul. Żołnierskiej. Ogień pojawił się wśród drzew – strażacy z Ząbek i Wołomina zatrzymali go w zarzewiu
Nocny pożar w Warszawie. Płomienie objęły bliźniak – do akcji ruszyło 78 strażaków
Groźny wypadek motocyklisty. 36-latek uderzył w słup – na miejsce wezwano śmigłowiec LPR
Nielegalna wytwórnia alkoholu zlikwidowana
Trzy ofiary śmiertelne w wypadkach na Mazowszu w miniony weekend
Czarny piątek na drogach. Trzy wypadki jednego dnia – jedna osoba zginęła
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty
Bez świateł, bez zapiętych pasów, bez prawa jazdy i z promilami w organizmie
„Kobra” odzyskała dwie kradzione, zalegalizowane Toyoty Rav4
Areszt dla 36-latka podejrzanego o spowodowanie wypadku oraz nieudzielenie pomocy
Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. BMW wjechało wprost pod szynobus – pasażerka zginęła na miejscu
Pożar w restauracji w Markach. Na miejscu liczne zastępy straży pożarnej.
Ogromny pożar traw i nieużytków. Do akcji ruszył pluton „LAS” z powiatu wołomińskiego
Groźny wypadek trzech pojazdów. Rozbite auta i ranni – droga została całkowicie zablokowana
