W ostatnich dniach poczuliśmy iście wiosenną aurę. A to oznacza, że wzorem ubiegłych lat, również i w tym roku ratusz zaprasza do wspólnego działania na rzecz zielonkowskiej przyrody. Już w najbliższą sobotę kolejna edycja akcji sprzątania lasów!
Na pierwsze wiosenne spotkanie magistrat zaprasza w okolice ulicy Długiej. Burmistrz Miasta Zielonka wraz z Radnymi okolicznych okręgów – Joanną Nicole-Urbanowicz, Piotrem Pietruszką, Sławomirem Moczarskim, Erykiem Radziszewskim i Tomaszem Pieloszczykiem oraz Nadleśnictwem Drewnica zapraszają w sobotę od godziny 10:00.
Spotykamy się przy wejściu do lasu naprzeciwko ulicy Młodzieżowej. Każdy, kto zechce włączyć się do akcji, otrzyma pakiet umożliwiający bezpieczne wzięcie udziału w sprzątaniu – worek i rękawice. Tak jak i w zeszłym roku, na uczestników czekają zielone niespodzianki w podziękowaniu za pomoc, a na koniec akcji – wspólne grillowanie. – zachęca UM w Zielonce

Źródło: UM Zielonka
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Kultura, historia i sąsiedzkie spotkania
Weekend w Zielonce zapowiada się naprawdę ciekawie – będą opowieści o starych rodach, garażowe wyprzedaże, mocne wrażenia w Klubie Książki. Weekend zakończy piknik
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Dotacje dla organizacji pozarządowych na wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży
Zbliżające się wakacje to czas odpoczynku, ale także wyzwanie związane z organizacją wolnego czasu dzieci i młodzieży. Dlatego Miasto Zielonka, we współpracy z
[...]
0 komentarzy
Kolej na lato – piknik na rozpoczęcie lata w Kolejowej 11
Mikser zagra w Zielonce. „Kolej na LATO” już 20 czerwca przy Kolejowej11 Warsztaty artystyczne, koncert rapera Miksera, Silent Disco i atrakcje dla całych
[...]
0 komentarzy
Widowiskowy przelot wojskowych samolotów nad Zielonką
W czwartek, 18 czerwca, w godzinach 11:35–11:45 nad Zielonką odbędzie się widowiskowy przelot formacji trzech samolotów bojowych. Przelot będzie związany z obchodami Święta
[...]
0 komentarzy
Dotacja dla OSP Zielonka na remont strażnicy
Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 40 000 zł zostanie przeznaczona na modernizację strażnicy. Środki zostały przyznane w ramach programu „Mazowsze dla
[...]
0 komentarzy
