Tłuszcz – 3 godziny dla rodziny

Tłuszcz - 3 godziny dla rodziny

„3 godziny dla rodziny” to hasło przewodnie pikniku rodzinnego, który odbył się w sobotę, 20 maja na Ogródku Jordanowskim w Tłuszczu. Wydaje się, że trzy godziny to tak niewiele, ale wszyscy doskonale wiedzą jak cenne jest spędzanie czasu z najbliższymi, a jeśli przy okazji jest okazja do integracji z lokalną społecznością, to możnay być pewnym, że będzie to wspaniale spędzony czas

Podczas sobotniego wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji. Swój talent zaprezentowały dzieci uczęszczające na zajęcia wokalne i taneczne do Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu. Można było również podziwiać wystawę prac malarskich dzieci z zajęć malarskich. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik balonowy przygotowany i prowadzony przez panią Małgorzatę Wdziekońską. Niezwykle widowiskowy pokaz gimnastyki artystycznej przygotowała grupa GimArt Gimnastyka Artystyczna dla dzieci pod czujnym okiem instruktorki pani Agnieszki Żak. Radośnie i aktywnie było również podczas wspólnego treningu ze SzkołąSztuk Walki i Samoobrony „Kobra” na czele z panem Arkadiuszem Górkiem, podczas animacji i zabaw przygotowanych przez animatorki Karolinę i Ewelinę oraz u naszych tłuszczańskich akrobatów z Pro Team – Centrum Sportu. Oprócz tego uczestnicy mogli spróbować swoich sił na mobilnej strzelnicy, odwiedzić zwierzaki w mini zoo czy wyszaleć się na dmuchańcach. Podczas pikniku byli z nami również strażacy z OSP Tłuszcz, którzy z radością pokazywali najmłodszym sprzęt strażacki oraz opowiadali o swojej służbie. Pracownicy OPS Tłuszcz serwowali pyszne ciasto, popcorn i watę cukrową, a dla tych którzy chcieli zaspokoić większy głód czekał food truck od Pan Zapiekanka. Zwieńczeniem pikniku było kino pod chmurką, a wszyscy kinomaniacy wygodnie, na leżakach mogli obejrzeć film „Jak rozmawiać z psem” KinoChmurka.

Organizatorzy: Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk oraz Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu

Piknik został dofinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu edukacyjno-profilaktycznego „Słoneczny Uśmiech”.

Więcej informacji z Tłuszcza

Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje

Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje

W Gminie Tłuszcz ruszają kolejne inwestycje. Samorząd podpisał umowy na ułożenie chodnika w sołectwie Jadwinin oraz modernizację ul. Zienkiewiczów w sołectwie Jaźwie. Pierwsze [...]
0 komentarzy
Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac

Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac

Gmina Tłuszcz prowadzi postępowanie, które ma wyłonić wykonawcę remontu w Zespole Szkół w Kozłach. Oferty można składać do wtorku, 23 czerwca, do godziny [...]
0 komentarzy
PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania

PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania

Zakończyły się prace przy modernizacji Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tłuszczu. To inwestycja, której znaczenie najlepiej rozumieją ci mieszkańcy, którzy regularnie korzystają [...]
0 komentarzy
Ponad 1.39 mln zł dla gminy Jadów. W Urlach miała powstać nowa nawierzchnia ulicy Długiej

Tłuszcz wpisuje do budżetu nowe inwestycje. Będą drogi, LED-y, oczyszczalnie i tężnia w Ogródku Jordanowskim

W Gminie Tłuszcz zapowiada się intensywny okres inwestycyjny. Podczas czwartkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej radni przyjęli zmiany w budżecie, które otwierają drogę do [...]
0 komentarzy
Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów

Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów

Mieszkańcy Gminy Tłuszcz nadal będą płacić 33 zł miesięcznie od osoby za odbiór odpadów komunalnych. 18 czerwca burmistrz Beata Skulimowska podpisała umowę na [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.