We wtorek 8 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Wołominie odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Związku Miast Polskich poświęcone tematowi usuwania nielegalnie składowanych odpadów niebezpiecznych. W posiedzeniu brali udział przedstawiciele Ministerstwa Środowiska i Klimatu, Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Z uczestnikami posiedzenia zdalnie połączył się mec. Maciej Kiełbus, specjalizujący się w prawie administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa samorządu terytorialnego oraz prawa odpadowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.
Zachęcamy również do obejrzenia jak wygląda niebezpieczne dla Wołomina składowisko przy ul. Łukasiewicza
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Roboty drogowe na trasie Chrzęsne – Sulejów – Jadów
22 czerwca 2026 r. rozpoczęły się prace związane z wykonaniem nowej nakładki asfaltowej na drodze powiatowej. Roboty obejmą odcinki: Chrzęsne – Sulejów –
[...]
0 komentarzy
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium
Podczas Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium. To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną
[...]
0 komentarzy
19 wypadków na drogach Mazowsza w miniony weekend. 22 osoby ranne, 40 nietrzeźwych kierujących wyeliminowanych z ruchu
W miniony weekend, od 19 do 21 czerwca 2026 r., na drogach garnizonu mazowieckiego doszło do 19 wypadków drogowych, w których 22 osoby
[...]
0 komentarzy



