Czerwone płotki i wykopy w różnych częściach Ząbek? Tak wygląda budowa infrastruktury telekomunikacyjnej i kablowej monitoringu miejskiego. Zainstalowane zostaną 63 kamery, które obsłużą 200 punktów kamerowych. Do końca 2023 r. ząbkowski monitoring powinien zostać ukończony i uruchomiony.
„-Nasz ząbkowski system monitoringu będzie nie tylko rejestrował obraz 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, ale będzie też obsługiwany przez osoby dyżurujące w centrum i zgłaszające zdarzenia w czasie rzeczywistym odpowiednim służbom – policji i straży miejskiej” – podkreśla Małgorzata Zyśk, Burmistrz Miasta Ząbki.
Więcej informacji z Ząbek
Ząbki – Bezpłatne Warsztaty Malowania Eko Toreb dla Dzieci!
Już 30 czerwca w Parku Miejskim im. Szuberta najmłodsi mieszkańcy będą mogli własnoręcznie ozdobić torbę wielokrotnego użytku, rozwijając kreatywność i ucząc się ekologicznych
[...]
0 komentarzy
Dzień Otwarty w Miejskim Żłobku „Ząbkowskie Promyki”
21 czerwca odbył się Dzień Otwarty w Miejskim Żłobku „Ząbkowskie Promyki”. To była okazja, aby zobaczyć miejsce stworzone z myślą o najmłodszych mieszkańcach
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium
Podczas Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium. To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną
[...]
0 komentarzy
Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki
14 czerwca 2026 r. w Aleksandrowie nad Kanałem Żerańskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki dla seniorów i juniorów z
[...]
0 komentarzy
Ząbki – XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami
21 czerwca 2026 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach odbyły się XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej.
[...]
0 komentarzy
