Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu 15 kg różnych narkotyków. 33- latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie mogą znajdować się narkotyki. Kryminalni zorganizowali działania i przystąpili do czynności. W mieszkaniu przebywał 33-letni mężczyzna. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli w lodówce oraz dwóch walizkach różnego rodzaju narkotyki, był to susz roślinny i zbrylone substancje. Ujawnili również wagę elektroniczną oraz pieniądze w kwocie ponad 20.000 zł., które zabezpieczyli na poczet przyszłych kar i grzywien.
Wszystkie zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań, mężczyzna został zatrzymany. W wyniku badań laboratoryjnych okazało się, że zabezpieczone substancje to łącznie 15 kg narkotyków w postaci: mefedronu, ecstazy, haszyszu, amfetaminy, kokainy, marihuany i innych.
Po zgromadzeniu materiału dowodowego w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających.
Na wniosek prokuratora, decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.
Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście w Warszawie.
nadkom. Marta Sulowska/JW
Więcej wiadomości z Mazowsza
Rozbita fabryka fałszywych euro. ABW udaremniła operację wartą setki milionów
Nocny pożar domu w Ząbkach. Szybka akcja uratowała budynek przed tragedią
Nocny pożar warsztatu. Płomienie i kłęby dymu nad Zawiszynem – trwała dramatyczna akcja gaśnicza
Zderzenie z łosiem w środku nocy. Sekundy od tragedii na drodze pod Ostrołęką
Wypadek na DK48. Motocyklista ranny, droga całkowicie zablokowana
Gigantyczny pożar składowiska w Nowym Modlinie. Kłęby czarnego dymu, 21 zastępów w akcji
Dramatyczny wypadek pod Płockiem. 21-letni motocyklista w stanie zagrożenia życia
Motocykl roztrzaskany, dwie osoby ranne. Dramat na drodze wojewódzkiej 577
Zderzenie motocykla z osobówką w Ząbkach. Ranny motocyklista trafił do szpitala
Fałszywe reklamy w Google wyłudzają dane i pieniądze. Tak działa groźne oszustwo
Dramatyczny wypadek w powiecie płockim. Samochód zderzył się z łosiem – 11-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala
128 km/h w zabudowanym, 192 km/h poza nim. Brawura na drogach powiatu otwockiego. Dwóch kierowców słono zapłaciło.
210 km/h na liczniku i 8200 złotych mandatu. Recydywista zatrzymany przez legionowską drogówkę.
Ukryty ogień w lesie pod Ząbkami. Groźny pożar ściółki i torfu – trudna akcja strażaków




