„Agrafki Agory” przyznane

stypendyści 1___

We wtorek, 10 października, w restauracji „Na Skrajnej” w Ząbkach odbyło się uroczyste podpisanie umów
w ramach IV edycji „Agrafki Agory” – Lokalnego Programy Stypendialnego Towarzystwa Przyjaciół Ząbek.

Podpisanie umów poprzedzone było dwuetapowym procesem rekrutacji, w ramach, którego kandydaci mieli za zadanie napisać pracę na temat tego, w jaki sposób ich wiedza zdobyta podczas studiów może przyczynić się do rozwoju miasta lub jego lokalnej społeczności oraz „obronić” swoją pracę przed komisja złożoną z przedstawicieli różnych instytucji, organizacji i firm. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja stypendialna wyłoniła trzech laureatów.
Tegorocznymi stypendystami zostali : Wiktoria Stępińska, Ewelina Ogrzewała, Mateusz Kuryłek.
W roku akademickim 2017/2018 program współfinansowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Agory, Miasto Ząbki, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach, Kancelarię Podatkową„Vatax”oraz Towarzystwo Przyjaciół Ząbek.
Studentów wspierają także Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach, które przekazało karnety dla stypendystów oraz Praska Giełda Spożywcza i Restauracja „Na Skrajnej”, które pomogły w organizację spotkania i ufundowały uroczystą kolację.
Projekt „Agrafka Agory” – Lokalny Program Stypendialny Towarzystwa Przyjaciół Ząbek jest realizowany przez TPZ od czerwca 2014r. Tegoroczni laureaci otrzymają stypendia w wysokości 380 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 9 miesięcy, od października 2017 r. do czerwca 2018 r.
Laureatom serdecznie gratulujemy i  życzymy wielu sukcesów oraz realizacji zgłoszonych pomysłów.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.