Czas na garden party!

Piknik, Majówka, czy Garden Party – każda z tych okazji oznacza, że zbliża się wiosna, a wraz
z nią mnóstwo pretekstów do świętowania i celebrowania w ogrodzie! Marka Fyrklövern stanowi doskonałą inspirację do przygotowania dekoracji stołowych z wiosennymi motywami! Zapraszamy na przegląd serwisów porcelanowych.

Serwis Magic Garden zaprojektowany w dwóch odsłonach zachwyca niezwykłą feerią barw zamkniętą w kwiatowych motywach! Doskonale zaprezentuje się podczas wiosennych spotkań w ogrodzie! Jego druga wersja to Magic Garden White – porcelana urzeka delikatnością i niezwykle wyrafinowanym i subtelnym motywem biało-srebrnych kwiatowych wzorów. Elegancka waza, poręczna sosjerka, kubeczki do kawy i herbaty, talerze obiadowe i miseczki ozdobne to doskonały zestaw do przygotowania garden party!
Sentiment to serwis inspirowany wspomnieniami z dzieciństwa, podróżami i ręcznie malowaną porcelaną babci! Zdobią go motywy kwiatów w biało niebieskich tonacjach – zdecydowanie przywołują wyglądem wiosnę. Serwis Nordic Birds zdobiony motywem 12 gatunków ptaków, zamieszkujących Polskę i Europę będzie doskonale współgrał
z wiosennymi aranżacjami stołowymi! Dodatkowego uroku dodają elementy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni. Na spodzie każdego talerza, znajduje się łacińska nazwa przedstawionego na nim ptaka.
Najwyższej jakości porcelana Lace ozdobiona została finezyjną, wypukłą koronką. Wzór przechodzi w miękki, ostrygowo-szary odcień. Ręcznie malowany, platynowy rant stanowi luksusowe wykończenie dla poszczególnych elementów serwisu, a urocza biel koronki podkreśla ich unikalność. Doskonale prezentuje się w aranżacji ogrodowej wśród kolorowych smakołyków – idealny wybór na wiosenne spotkania!
Lise to porcelana najwyższej jakości, zdobiona niebieskimi kwiatami i szczyptą złota! Stanowi doskonały wybór na wszystkie uroczyste okazje! Podczas przyjęcia w ogrodzie czy w domowej altanie będzie stanowiła przepiękną ozdobę stołu.
Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm
w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.