Darmowy dostęp do aplikacji Legimi dla mareckich czytelników!

Marecka Biblioteka Publiczna oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków  LEGIMI– przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości) – jest możliwość słuchania i czytania na różnych nośnikach: smartfon, tablet, komputer lub czytnik.

Osoby zainteresowane powinny zgłosić się osobiście do biblioteki z ważną kartą czytelnika. Na jej podstawie można otrzymać specjalny kod dostępu. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie www.legimi.pl/bp_marki. Od tego momentu można korzystać z usługi przez miesiąc. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w naszej placówce kodu do ostatniego dnia miesiąca, kod ten wygasa.

Krok po kroku czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

  1. Odwiedź bibliotekę przy ul. Lisa Kuli 3A z kartą biblioteczną. Jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem, zapisz się do naszej placówki – wystarczy dowód osobisty.
  2. Bibliotekarz wydaje jeden z kodów z miesięcznym okresem ważności –ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc korzystamy bezpłatnie z aplikacji Legimi
  3. Zarejestruj się (załóż konto) w Legimi na dedykowanej bibliotece stronie www.legimi.pl/bp_marki
  4. Podaj nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło, a następnie podaj otrzymany w bibliotece kod dostępu.
  5. Gotowe! Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 25 000 e- booków i audiobooków!

Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się osobiście do mareckiej placówki.

Regulamin – POBIERZ

Biblioteka Publiczna M. Marki

Komentarze

komentarzy

Jedno przemyślenie nt. „Darmowy dostęp do aplikacji Legimi dla mareckich czytelników!

  1. Zresztą, że jest niewymownie to można coś zresztą napisać. Instytucje mają w kółko Macieju projekty na co przeznaczyć sponsorowania. Dlatego oferuje kliknij i dowiedz się więcej https://finanserek.pl/dofinansowanie-do-biznesu-z-ue/ . Takie finansowanie dla korporacji to jest temat dniami i nocami aktualny. Potrzeb jest wiele i projektów na zużytkowanie pieniędzy zarówno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.