Do czego służy aromatyzer?

Prawidłowo dyfuzowane w przeznaczonych do tego aromatyzerach olejki eteryczne pomagają zwalczyć lub zmniejszyć nasilenie wielu dolegliwości, nie tylko ze strony układu oddechowego..

Aromatyzer ultradźwiękowy to urządzenie dedykowane do dyfuzji olejków eterycznych. Jego działanie polega na rozbijaniu wkroplonego do wody olejku na maleńkie cząsteczki i dyfuzowaniu ich w formie mgiełki wodnej.
Aromatyzery Stadler Form mogą z powodzeniem pracować zarówno w suchych, jak i zawilgoconych pomieszczeniach. 200 ml wody wraz  z olejkiem eterycznym aromatyzer Julia Stadler Form dyfuzuje w zależności od ustawień od 18 godzin w przypadku pracy ciągłej do…. 54 godzin (!) jeśli urządzenie pracuje w trybie interwału tzn. 10 minut dyfuzji i 20 minut przerwy. Dodatkowo aromatyzer Julia Stadler Form posiada tryb oscylacyjny dzięki czemu olejki są równomierniej rozpraszane  w pomieszczeniu. Aromatyzer Jasmine Stadler Form działa na jednym napełnieniu około 21 godzin w trybie przerywanym.
Aromatyzery Stadler Form  w przeciwieństwie do wielu innych tego typu urządzeń doskonale radzą sobie z dyfuzowaniem delikatnych olejków cytrusowych,  a materiały z których są wykonane nie wchodzą w reakcję z olejkami eterycznymi.
Dzięki temu, że oba wspomniane wyżej urządzenia mają opcję interwału, osoby przebywające przez długi czas w pomieszczeniu nie przyzwyczają się do zapachu. To ważne zwłaszcza jeśli zamierzamy wykorzystywać lecznicze właściwości olejków.
W ciepłe letnie wieczory aromatyzery pełnią jeszcze jedno zadanie – są bardzo skutecznym odstraszaczem insektów, jeśli do urządzenia wlejemy olejek cytronelowy lub goździkowy. W upalne noce, kiedy okno jest otwarte aromatyzer stojący na parapecie, broni insektom wstępu do sypialni.
Armatyzery Stadler Form dzięki niewielkim rozmiarom można ustawić niemal wszędzie, a piękny design jest gwarancją, że będą stanowiły ozdobę każdego wnętrza. Urządzenia pracują bezgłośnie i zapewniają możliwość wyłączenia światła, nie przeszkadzają więc podczas snu. Dzięki zastosowaniu trybu przerywanego są to dyfuzory energooszczędne. Nie wymagają też dużych dawek olejków, i co ważne, nie stwarzają zagrożenia dla dzieci lub zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.