Doktor Ewa Dądalska w „Złotej Dziesiątce”

dadalska

Doktor Ewa Dądalska, lekarz ginekolog z Szpitala Powiatowego w Wołominie znalazła się wśród „Złotej Dziesiątki” Kobiet Sukcesu Mazowsza. Ponadto została uznana Kobietą Sukcesu Mazowsza przez internautów. 

Ewa Dądalska – lekarz ginekolog położnik, specjalność ginekologia onkologiczna, doktor nauk medycznych  pracuje w Szpitalu Powiatowym w Wołominie.
Jest laureatką nagrody „Anioły Medycyny 2016”, do której pacjenci zgłaszają farmaceutów i lekarzy, którzy przekraczają standardy polskiej służby zdrowia, okazując pacjentom serce, zainteresowanie i empatię. Nagrodę od pacjentów bardzo wysoko sobie ceni, mówiąc że jest największym osiągnięciem jakie mogła sobie wymarzyć w tym zawodzie.
Ewa Dądalska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie i doktorem nauk medycznych. Wcześniej przez 14 lat pracowała w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie i w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej”, gdzie przez dwa lata była zastępcą ordynatora.
W wołomińskim szpitalu pracuje od 1 lutego 2017 roku. na oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Stworzyła poradnię onkologiczną. Ma szereg planów związanych z wyposażeniem oddziału w najnowocześniejszy sprzęt, o który zabiega i ma wielką nadzieję, że dopnie swego.
Ewa Dądalska wiele razy występowała jako ekspert w telewizyjnym „Pytaniu na śniadanie”, jak również w innych programach dotyczących zdrowia kobiet. Jest również współtwórcą strony internetowej poświęconej kobietom chorym na nowotwór http://dlaniejmozemywiecej.pl/ Są tam zawarte podstawowe informacje na temat nowotworów narządów płciowych kobiecych, a może przede wszystkim, wskazówki, jak sobie radzić z rozpoznaną właśnie chorobą oraz jak wspomóc osoby dotkniętą chorobą.

Źródło: Starostwo Wołomińskie

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.