Druga drużyna Huraganu kończy sezon wysokim zwycięstwem

W sobotę piłkarze Huraganu II Wołomin gościli na swoim boisku zespół GKS-u Dąbrówka. Gospodarze zwyciężyli 7:2 w meczu, który został zorganizowany w ramach rywalizacji w klasie A, grupy Warszawa I. W sobotę wysoką formę strzelecką zaprezentował Patryk Malinowski, zdobywca klasycznego hat-tricka w drugiej połowie spotkania.? Był to już ostatni mecz w sezonie 2015/2016. Można powiedzieć, że ostatni, ale najważniejszy. Co prawda sytuacja związana z utrzymaniem w klasie A jeszcze się nie wyjaśniła. Do końca nie wiemy, czy druga drużyna się utrzyma. Cieszy zwycięstwo, które było tak okazałe, bo przeciwnik liczył na jakiś łut szczęścia, że może jedna drużyna spadnie i się utrzymają, ale dzisiaj wybiliśmy im to z głowy. W meczu tym było okazałe zwycięstwo. Natomiast w środę graliśmy spotkanie, w którym można było pokusić się o niespodziankę i wygrać z liderem, a to by było przypieczętowanie tego sezonu. Teraz czekamy na wyniki z następnej kolejki ? mówi Andrzej Greloch (trener pierwszego zespołu), który w meczu z GKS-em Dąbrówka pełnił funkcję trenera Huraganu II Wołomin.
Ostatnia (26.) kolejka rozgrywek klasy A, grupy Warszawa I, odbędzie się w dniach 18-19 czerwca. Jednakże wołominianie rozegrali swój mecz z 26. kolejki już ósmego czerwca w Sulejówku, gdzie ich przeciwnikiem była druga drużyna Victorii (zwycięzca rozgrywek), z którą przegrali 2:1. W 11. minucie Patryk Wróblewski wbiegł z piłką w pole karne gości, gdzie ograł obrońców i bramkarza, a następnie wbił piłkę do siatki bramki, zdobywając pierwszego gola w meczu. Wyrównanie nastąpiło w 20. minucie po golu Piotra Lisa. W 27. minucie, dzięki trafieniu Jakuba Blocha, Huragan ponownie wyszedł na prowadzenie 2:1. W 42. minucie jeden z zawodników Huraganu zagrał ręką w swoim polu karnym, za co arbiter wskazał na ?jedenastkę?, z której gola strzelił Tomasz Bylak. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:2.
W 58. minucie do siatki gości trafił Patryk Malinowski, dzięki czemu Huragan ponownie wyszedł na prowadzenie 3:2. W 64. minucie na pozycji strzeleckiej znalazł się Patryk Malinowski, który w tej sytuacji zdobył bramkę na 4:2. W 77. minucie kolejny raz, zdobywając trzeciego gola, przypomniał o sobie Patryk Malinowski. W 86 minucie bramkarza gości pokonał Grzegorz Trzonkowski, po którego strzale było już 6:2. W 88. minucie siódmego gola dla Huraganu zdobył Mateusz Jaczewski.
W sobotnim spotkaniu Huragan II Wołomin zagrał w składzie: Mateusz Baj, Kamil Zaręba, Sebastian Radzki, Kacper Jąkała, Rafał Piwko, Patryk Wróblewski, Maciej Lęgas, Piotr Manaj (82? Mateusz Jaczewski), Dominik Ołdak, Grzegorz Trzonkowski, Jakub Bloch (55? Patryk Malinowski).
Jak podano na stronie klubu, od przyszłego sezonu funkcję szkoleniowca Huraganu II Wołomin obejmie Krzysztof Gawara, który zastąpi na tym stanowisku Piotra Krzemienia.