Światowy Dzień Zdrowia został ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. W Polsce to również Dzień Pracownika Służby Zdrowia.
– Nie sposób nie nawiązać tutaj do sytuacji, w której się znajdujemy – bo o ile na co dzień czasem zapominamy, jak ważni są ludzie, którzy pracują na rzecz naszego zdrowia, o tyle dziś zapomnieć nie sposób. Bardzo za to dziękuję, że Państwo codziennie toczycie tę walkę – w szpitalach, przychodniach, w innych miejscach. Szczególnie dziękuję wszystkim pracownikom naszej kobyłkowskiej przychodni i wołomińskiego szpitala, bo to Wy jesteście najbliżej nas i to z Wami się spotykamy najczęściej. Jestem Wam bardzo wdzięczna za Wasz codzienny trud. Życzę wszystkim osobom, które pracują w służbie zdrowia, żeby pacjentów było jak najmniej. Spokoju, wytrwałości i szybkiej zmiany obecnej sytuacji. A Państwa z tej okazji proszę #zostańwdomu – im mniej będzie nas na ulicach, tym krócej będzie trwała ta ciężka walka. – czytamy na stronie UM Kobyłka
Więcej informacji z Kobyłki
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
Zabiegi pielęgnacyjne przy pomniku przyrody w Kobyłce. Lipa przy ul. Chałubińskiego pod opieką specjalistów
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!
Kobyłka – Po 98 latach powrócił łańcuch pierwszego wójta gminy
Weekend w Kobyłce / 12-14 czerwca
Kobyłka – Rusza nabór na stanowisko dyrektora żłobka „Wesoły Konik”
Kobyłka z trzema dotacjami z Mazowsza. Pieniądze trafią do strażaków, seniorów i na odnowienie kapliczki
Seniorzy z Kobyłki zakończyli rok akademicki
