Ekstraliga unihokeja: MUKS Zielonka vs Wilki Sanok

W sobotę 9 marca 2019 r. o godz. 18.00 w hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski w unihokeju pomiędzy MUKS Zielonka, a zespołem Wilki Sanok. W pierwszym meczu w Sanoku wygrała drużyna MUKS Zielonka. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.

W przypadku wygranej Wilków Sanok w sobotę, trzeci, decydujący mecz rozegrany zostanie w niedzielę 10 marca o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Zielonce przy ul. Powstańców.

Źródło: UM Zielonka

Opublikowane w kategorii

Jedno przemyślenie nt. „Ekstraliga unihokeja: MUKS Zielonka vs Wilki Sanok

1. Byłam tam. W sobotę było bardzo emocjonujące widowisko… zwłaszcza jego trzecia tercja. Były też pełne trybuny. Mecz zakończył się się wynikiem 5:2 dla Zielonki. Szkoda, że jeszcze nie ma opublikowanego nagrania z dwóch tercji nagrywanych przez p Komorowskiego… (a zwłaszcza z ostatniej). Teraz Seniorów MUKS Zielonka czekają mecze o wejście do półfinału Mistrzostw Polski. Pierwszy na wyjeździe w Nowym Targu ze świetnie grającą ostatnio „Szarotką”. Potem jeden lub dwa mecze w Zielonce, których wyniki ustalą, czy Seniorzy MUKS Zielonka będą ponownie grać z „Góralami” Nowy Targ o „złoto” czy z dwukrotnie pokonaną ostatnio Olimpią Łochów o miejsce trzecie. Pierwsze „złoto” seniorów po wygranej „karnymi” z Szarotką… MUKS Zielonka zdobył w Poznaniu (jest na YT)… potem finał organizowała Zielonka… jednak MUKS przegrał wtedy z Góralami w dziwny sposób (wygrywał… ale w końcówce pierwszy bramkarz puścił 8 bramek)… W następnym roku finał organizował Gdańsk… MUKS Zielonka pokonał Górali Nowy Targ w dogrywce. W roku ubiegłym podczas finału w Rzeszowie MUKS znów stracił tytuł mistrza… na rzecz Górali. W tym roku Finał Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w unihokeju organizuje 13 kwietnia Zielonka. Warto zarezerwować sobie ten dzień (4 mecze)… i pomimo transmisji na „sportowa tv”… pojechać do Zielonki, aby zobaczyć na żywo najwyższy u nas poziom tej gry… Pozdrawiam TeSa