Finałowe starcie w ?Ninja Warrior Polska?. Czy mieszkańcy powiatu wołomińskiego zdobędą Górę Midoriyama?

Finałowe starcie w ?Ninja Warrior Polska?

To była fantastyczna edycja. To było starcie prawdziwych gigantów! Ale tak naprawdę wszystko dopiero przed nami. Bo przed nami wielki finał! ? zapowiada prowadząca Karolina Gilon. Na ten moment czekaliśmy długie 6 tygodni. Podobnie jak 24 finalistów, dla których udział w show Polsatu to prawdziwy sprawdzian z tego, nad czym pracują całe życie. We wtorek, 12 kwietnia, o godz. 20:05 w Polsacie przekonamy się, czy wśród zawodników V edycji ?Ninja Warrior Polska? znajdzie się ten, który po raz pierwszy w Polsce zostanie wojownikiem Ninja!

Dwudziestu czterech najsilniejszych i najodważniejszych Polaków zmierzy się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu pierwszym w Polsce wojownikiem ninja. Przed nimi decydująca rozgrywka – wielki finał, w którym do przejścia jest trzyetapowy tor, a na jego końcu – legendarna góra Midoriyama, którą dotychczas zdobyło tylko 10 osób na świecie. – Liczę gorąco na to, że właśnie w V sezonie Polak dosięgnie szczytu Góry Midoriyama. Zdaję sobie sprawę, że poziom trudności przeszkód w finale będzie piekielny. Będzie to najtrudniejszy tor w historii polskich edycji „Ninja Warrior Polska” ? zapowiada komentator Jerzy Mielewski.

Z tak trudnymi przeszkodami mogą poradzić sobie tylko najlepsi z najlepszych! Wśród zawodników, którzy zmierzą się z torem finałowym są wszyscy Last Man Standing poprzednich edycji – Jakub Zawistowski , Robert Bandosz, Sebastian Kasprzyk i Igor Fojcik. Jedno jest pewne ? każdy z zawodników będzie walczył do końca, bo w grę wchodzi naprawdę wiele ? tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tys. złotych!

Dla mieszkańców powiatu wołomińskiego finałowy ?Ninja Warrior Polska? będzie naprawdę wyjątkowy, a emocje sięgną zenitu, ponieważ wystąpi w nim 20-letni Wojciech Rychlewski z Kobyłki oraz Julian i Wojciech Sobierajski z Ząbek.

Wojciech Rychlewski w piątej odsłonie sportowego show pokazał się ze znakomitej strony. Uczestnik co prawda przegrał rywalizację na Power Tower, ale następnej szansy na wywalczenie awansu do finału już nie zmarnował i świetnie poradził sobie z torem półfinałowym.
Wojtek jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego oraz czynnym zawodnikiem biegów OCR w których odnosi wiele sukcesów. Prywatnie Wojtek bardzo ceni sobie kontakt z naturą ? wędkuje, wędruje po górach śpiąc pod gołym. Stara się iść przez życie z uśmiechem i przede wszystkim doceniać to co ma.

Bracia Sobierajscy wielokrotnie gościli na torze ?Ninja Warrior? ? w piątej edycji w eliminacjach wziął udział również ich tata ? 62-letni Piotr. Z całej rodziny do wielkiego finału zakwalifikowało się jednak tylko dwóch zawodników – 25-letni Julian i 32-letni Wojciech.
Najmłodszy z braci Julian jest montażystą filmowym. Wojciech za to zawodowo mierzy się z pokonywaniem wszelkich rekordów. Spełnia się również jako tata kilkumiesięcznej Felicji.

Kto okaże się najlepszy w piątej edycji ?Ninja Warrior Polska??

Finał ?Ninja Warrior Polska? we wtorek, 12 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie!

Zdjęcia (fot. Maciej Piórko/ Polsat)

***

?Ninja Warrior? to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zawodnicy uczestniczący w show muszą przejść wyjątkowy tor liczący kilkadziesiąt przeszkód, sprawdzający różnego rodzaju umiejętności fizyczne.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

 

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Wołomin - zmiany na trasach linii L36 i N62

Wołomin – zmiany na trasach linii L36 i N62

ZTM informuje, że w związku z przebudową ulicy Nadarzyńskiej w Kobyłce oraz ulicy 1 Maja w Wołominie (droga wojewódzka nr 634) i całkowitym [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim, Wyszkowskim, Ostrowskim, Węgrowskim i Sokołowskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 23 lutego do 1 marca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego. Obszar Data rozpoczęcia Data [...]
0 komentarzy
Uwierzyła, że bierze udział w policyjnej akcji

Uwierzyła, że bierze udział w policyjnej akcji

Oszuści nie ustają w poszukiwaniu swoich ofiar. Dwa dni temu doszło do oszustwa, której ofiarą padła osoba starsza. Przestępca, podszywając się za policjanta [...]
0 komentarzy
Oszuści podszywają się pod ZUS

Oszuści podszywają się pod ZUS

Ostrzegamy przed fałszywym profilem ZUS-u na Facebooku, który zachęca do inwestycji mającej zagwarantować emeryturę w wieku 50 lat. W ten sposób oszuści próbują [...]
0 komentarzy
Nowy termin rozpoczęcia prac na wołomińskim odcinku DW634

Nowy termin rozpoczęcia prac na wołomińskim odcinku DW634

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie informuje, że 26 lutego zostanie zamknięty wołomiński odcinek DW 634 Prace rozpoczną się na odcinku od Ręczajskiej [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.