Futbol Arena w Kobyłce – czas start!

Futbol Arena w Kobyłce - czas start!

Futbol Arena to innowacyjny projekt, który z pewnością wzbogaci kalendarz sportowy miłośników piłki nożnej. Liga Szóstek, rozgrywana pod imponującą halą pneumatyczną w Kobyłce, stawia sobie ambitne cele, łącząc rywalizację na boisku z profesjonalnym podejściem do organizacji i promocji.

Harmonogram Meczów

Mecze ligi odbywać się będą wieczorami w piątki, rozpoczynając o godzinie 20:00 i trwając do 23:00. Ten termin doskonale wpisuje się w potrzeby kibiców, umożliwiając im udział w rozgrywkach bez konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków.

Format Rozgrywek

Założenia projektu przewidują, że każdy mecz składać się będzie z dwóch połów, trwających po 25 minut. Gramy 5+ bramkarz, co wprowadza dynamiczny charakter gry, zachęcając do ofensywnego podejścia drużyn.

Lokalizacja i Dojazd

Hala pneumatyczna w Kobyłce stanowi doskonałe miejsce do przeprowadzania zawodów. Świetny dojazd zarówno z Warszawy jak i Wyszkowa (Trasa S8, ul. Żołnierska) jak i pociągiem (PKP) sprawia, że Futbol Arena staje się łatwo dostępna dla uczestników i kibiców.

Struktura Drużyn

Każda drużyna składać się będzie z 15 pełnoletnich zawodników. W lidze będzie mogło grać maksymalnie dwóch zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej (PZPN) lub w innym wojewódzkim Związku Piłki Nożnej. Zawodnik zrzeszony jest liczony od ligi okręgowej w górę.

Profesjonalizm na Boisku i Poza Nim

Wszystkie mecze będą rejestrowane za pomocą kamer Veo, co pozwoli na analizę gry oraz dostarczy materiałów do produkcji atrakcyjnych relacji. Każda kolejka będzie udokumentowana przez doświadczonego fotografa, a po zakończeniu kolejki kibice będą mogli cieszyć się opisami i analizami spotkań na oficjalnej stronie ligi.

Elementy Rozrywkowe

Projekt Futbol Arena nie tylko podniesie poziom sportowej rywalizacji, ale także wprowadzi liczne elementy rozrywkowe. Zabawa w „Zawodnika Meczu” i „Zawodnika Kolejki” pozwoli uczestnikom zyskać dodatkową motywację, podobnie jak rywalizacja o tytuł „Drużyny Kolejki”. Dodatkowo, przeprowadzane będą wywiady ligowe, ułatwiające kibicom bliższy kontakt z bohaterami rozgrywek.

Nagrody i Wyróżnienia

Futbol Arena nie zapomina o docenieniu zaangażowania i talentu zawodników. Wpłata startowa wynosząca 1700 zł pozwoli na przyznawanie atrakcyjnych nagród, takich jak medale, puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników, w tym Króla Strzelców, Króla Asyst, MVP Ligi oraz Najlepszego Zawodnika. Ponadto, na zakończenie sezonu top trzy drużyny otrzymają zaszczytne medale i okolicznościowe puchary.

Podsumowanie

Projekt Futbol Arena – Liga Szóstek to nie tylko nowa forma rozrywki sportowej, ale także krok w kierunku profesjonalizacji i promocji piłki nożnej na lokalnym poziomie. Z założeniami zapewniającymi emocjonujące rozgrywki, profesjonalną obsługę oraz liczne atrakcje towarzyszące, Futbol Arena ma szansę stać się ważnym punktem kalendarza dla wszystkich miłośników futbolu.

 

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Smogowy obwarzanek Warszawy – ponad 41 tysięcy dymiących „kopciuchów”

Smogowy obwarzanek Warszawy – ponad 41 tysięcy dymiących „kopciuchów”

Polski Alarm Smogowy zapytał podwarszawskie gminy o liczbę funkcjonujących w domach „kopciuchów” i tempo ich wymiany. Okazuje się, że w “warszawskim obwarzanku” dymi [...]
0 komentarzy

Informacje z Mazowsza

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Informacje z Mazowsza” mówimy m.in. o alarmujących danych GUS dotyczących coraz mniejszej liczby urodzeń w [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 20 lutego do 1 marca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego. Obszar Data rozpoczęcia Data [...]
0 komentarzy
Wezwanie brzmiało – osoba z nożem w brzuchu! Głupi żart postawił na nogi wszystkie służby.

Wezwanie brzmiało – osoba z nożem w brzuchu! Głupi żart postawił na nogi wszystkie służby.

Informacja przekazana na telefon alarmowy była bardzo przekonująca i dramatyczna. 12 lutego około godziny jedenastej wieczorem młody mężczyzna poinformował dyspozytora, że leży w [...]
0 komentarzy
To już 9. edycja konkursu "Kobieta z Marką".

To już 9. edycja konkursu „Kobieta z Marką”.

Konsultacje społeczne w sprawie przyznania dodatkowego wyróżnienia „Nagroda Mieszkańców” w konkursie „KOBIETA Z MARKĄ 2024”. Do 12 lutego przyjmowane były zgłoszenia kandydatek od [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.