Gość Życia ? Teresa Urbanowska zaprasza ? Adam Lubiak, Starosta Wołomiński

O Biurze Paszportowym, nowej siedzibie dla Wydziału Spraw Obywatelskich, powrocie do Wołomina Punktu Obsługi Klienta PGE oraz o trudnych decyzjach budżetowych, jakie stoją przez samorządami, z Adamem Lubiakiem, starostą wołomińskim, rozmawia Teresa Urbanowska.

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Marki - przerwa w dostawie wody

Radzymin – Lokalizacja beczkowozów i komunikat w sprawie ograniczeń w korzystaniu z wody na terenie gminy

W związku z ponadnormatywnym zużyciem wody, spadkami ciśnienia w sieci wodociągowej oraz koniecznością zabezpieczenia zasobów wody dla mieszkańców w okresie suszy, informujemy, że [...]
0 komentarzy
Apel Starosty Powiatu Wołomińskiego związany z prognozowanymi upałami

Apel Starosty Powiatu Wołomińskiego związany z prognozowanymi upałami

W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców Powiatu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz troskę o bezpieczeństwo własne [...]
0 komentarzy
Ząbki uruchomią autobus do Dworca Wschodniego

Ząbki uruchomią autobus do Dworca Wschodniego

Od 2 listopada mieszkańcy Ząbek zyskają bezpośrednie połączenie autobusowe z Dworcem Wschodnim w Warszawie. Nowa linia Ząbki-5W połączy Dworzec Kolejowy Ząbki z jednym [...]
0 komentarzy
Marki - Wotum zaufania i absolutorium

Marki – Wotum zaufania i absolutorium

Radni podsumowali realizację zadań samorządowych w ubiegłym roku. Kluczowymi punktami obrad były debata nad raportem o stanie miasta oraz analiza wykonania budżetu za [...]
0 komentarzy
Twój głos jest ważny!

Twój głos jest ważny!

Zarząd Powiatu Wołomińskiego ogłosił rozpoczęcie konsultacji społecznych nad „Powiatowym Programem Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2026-2030”. Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu lub [...]
0 komentarzy

2 przemyślenia nt. „Gość Życia ? Teresa Urbanowska zaprasza ? Adam Lubiak, Starosta Wołomiński

  1. Politykiem Pan nie jest Panie starosto. Robisz człowieku dobrze Elce, bo dobrze robisz mieszkańcom Wołomina. Elka na tym korzysta. Dobry z Pana człowiek, mizerny polityk.

  2. Polityków mamy dość dużo, a potrzebni nam są samorządowcy, którzy są dobrymi gospodarzami i gospodarzą dla nas i w naszym imieniu. Gdyby było więcej takiach w samorzadzie jak Pan Starosta Lubiak, byłoby spokojniej i działby sie więcej. Politycy niech się przeniosą do parlamentu. Tam jest miejsce na politykowanie. Tu potrzebujemy dobrych gospodarzy, którzy wiedzą jak, wiedzą co, umieją znaleźć „za co” i po prostu robią nie patrząc na lidera danej gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.