Wygodne elektroniczne narzędzie dla klientów Wodociągu Mareckiego
Od 1 maja ponownie będziemy składać deklaracje odpadowe. Dla wielu naszych mieszkańców podstawą do obliczenia opłaty będzie zużycie wody w 2020 r. Przy składaniu deklaracji będziemy dołączać specjalny wykaz/zestawienie lub faktury (na nich także widnieje zużycie wody) z Wodociągu Mareckiego. Miejskie przedsiębiorstwo dołączało wykazy do papierowych faktur pod koniec ubiegłego/na początku tego roku. – informuje UM Marki
Można je również i teraz pobrać. Wystarczy stać się klientem Internetowego Biura Wodociągu Mareckiego (w skrócie IBO). Umożliwia ono elektroniczną formę komunikacji z klientem.
W IBO również znajdziemy (w zakładce faktury) wykaz/zestawienie potrzebne do deklaracji odpadowej. Będzie ono dołączone do ostatniego rachunku za 2020 r. Korzystanie z IBO jest bezpłatne.- zachęca ratusz
Obecnie z tego narzędzia korzysta już ponad 2900 klientów Wodociągu Mareckiego
Więcej informacji z Marek
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki – Akcja sterylizacja 2026
Marki – ogłoszono konkursy na dyrektora przedszkola miejskiego oraz dyrektora szkoły Podstawowej
Marki – Wymiana wodomierzy
Marki – „Noc Kupały – 2026”
Marki – 9. Zlot Pojazdów Zabytkowych „ODJAZD”
Marki – Koncert obok ciuchci – bez biletów, na gapę!
Młodzi tancerze opanowali parkiet w Markach. W turnieju wystąpiło ponad 250 uczestników
