Idą za ciosem

W ubiegłym roku dwie gale kick-boxingu przyciągnęły znakomitych zawodników i wspaniałą publiczność. Już 28 lutego w hali sportowej ZSP nr 2 w Kobyłce odbędzie się VI edycja gali.

Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Robert Roguski. Jak podają organizatorzy, na ringu odbędzie się 8 walk w efektownych formułach full contact i K1, w tym dwie o tytuły mistrzowskie. Wojciech Myśliński będzie walczył o tytuł zawodowego Mistrza Polski z Robertem Rzepeckim, zaś Tomasz Bałdyga z klubu Kick Boxing Kobyłka z Tomaszem Ludwickim o tytuł zawodowego Mistrza Polski. Więcej szczegółów o walkach wieczoru podamy w następnych numerach Życia Powiatu Wołomińskiego.
Organizatorem imprezy jest oczywiście Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce, który współorganizował dwie ostatnie gale. Właśnie  do MOK przenieśli się utalentowani podopieczni Grzegorza Engela. Wielu z nich zobaczymy podczas gali w hali sportowej ZSP nr 2. – Gala będzie miała wydźwięk wizualnej niespodzianki. Szykujemy show w amerykańskim stylu, stawiamy na widowiskowość. Walczyć będą zawodnicy z najwyższej półki – mówi dyrektor MOK Andrzej Zbyszyński.

MP