Kilka centymetrów mniej? To możliwe!

Wiele kobiet wie jak trudno jest pozbyć się zbędnych centymetrów w obwodzie. Coraz bardziej popularne są zabiegi chirurgiczne. Dzięki najnowszej technologii możemy uniknąć skalpela. Z taką propozycją wychodzi Studio Spa w Zielonce, oferując liposukcję ultradźwiękową.

Czym dokładnie jest liposukcja ultradźwiękowa?

Jest to nowoczesna nieoperacyjna metoda walki z tkanką tłuszczową i cellulitem. Ten rodzaj zabiegu można nazwać alternatywą dla tradycyjnej liposukcji jaką jest odsysanie.
Lipsoukcja ultradźwiękowa wykonywana jest za pomocą urządzenia LIPOMAX 48.7, które wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zastosowania ultradźwięków z efektem kawitacji, gwarantując osiąganie najlepszych możliwych efektów. Urządzenie posiada m.in. program wyszczuplania, likwidacji cellulitu i drenażu. Jest całkowicie bezpieczne i wyposażone w specjalny system chłodzenia, co pozwala na wytworzenie „szoku kawitacyjnego”.”.

Na czym polega efekt kawitacji?

Komórki tłuszczowe poprzez efekt kawitacji poddawane są kompresji i dekompresji.
W fazie dekompresji (rozszerzenia) w komórkach generowana jest ogromna ilość energii, wytwarza się ciepło i drgania. Wytwarzają się pęcherzyki (efekt jak podczas gotowania wody), które napierając na błony komórek tłuszczowych powodują ich pękanie i przedostawanie się do przestrzeni międzykomórkowej. Układ limfatyczny i krwionośny ? wspomagany ultradźwiękowym drenażem limfatycznym (48 elektrod) ? usuwa je z organizmu. W ten sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, łydki, brzuch, talia, biodra, ramiona, okolice kolan. Po zakończonym zabiegu natychmiast można powrócić do codziennych zajęć. W przypadku zabiegów operacyjnych trzeba przejść kilkudniową rekonwalescencję. Podczas zabiegu nie odczuwamy bólu, a powierzchnia skóry jest gładka. W przypadku liposukcji ultradźwiękowej poświęcamy jedynie godzinę swojego czasu a nie kilka dni.

Jak przygotować się do zabiegu?

W momencie gdy zdecydujemy się na zastosowanie liposukcji ultradźwiękowej, na tydzień przed, należy ograniczyć spożywanie tłustych i ciężkostrawnych posiłków. Ma to na celu oczyszczenie wątroby i przygotowanie jej do przetworzenia uwolnionej tkanki tłuszczowej z organizmu. Tak jak przy każdej diecie, czy ćwiczeniach odchudzających zalecane jest spożywanie dużej ilości wody (min. 2 l dziennie).

O czym należy pamiętać po zakończeniu zabiegu?

By podtrzymać uzyskany efekt, wskazane jest aby stosować zdrową dietę ? szczególnie pokarmy niskotłuszczowe – z dużą ilością płynów (min. 2 l dziennie). Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwia wydalenie tłuszczu z organizmu i zmniejsza obciążenie wątroby. Efekty zabiegu wspomaga oczywiście zwiększenie aktywności fizycznej. By uzyskać widoczne rezultaty w postaci stracenia kilku centymetrów w różnych partiach naszego ciała, zaleca się wykonanie od 10 do 12 zabiegów. W pierwszym tygodniu 2 ? 3 zabiegi a następnie 1 na tydzień.

Nie wierzysz? Sprawdź i przekonaj się sama w Studio Spa w Zielonce przy ul. Wyszyńskiego 7, godziny otwarcia od pon.- pt. 11.00 ? 21.00, soboty 10.00- 15.00
www.studiospa.com.pl